V neděli se dozvíme jméno našeho pohárového soupeře


V neděli se dozvíme jméno našeho pohárového soupeře

  15.7.2017                   Přečteno: 916x

Náš soupeř v 1. kole vzejde z dvojice FK Šumperk a 1. HFK Olomouc.

O tomto víkendu se na několika stadionech započnou boje v předkole letošního národního poháru. Valcíři jsou nasazeni do 1. kola, takže jméno svého soupeře prozatím neznají. Už zítra večer jej ale znát budou. Do Šumperku totiž přijede třetiligová Holice.

Olomoucký klub skládá po příchodu kouče Romana Sedláčka nový kádr, v předcházejícím přátelském utkání si však jeho výběr dokázal poradit s Prostějovem. „To mužstvo skládáme za pochodu. Ještě nemáme dotažené některé hráče, takže nevím, v jaké sestavě tam budeme hrát. Musíme ještě asi tři hráče zaregistrovat, abychom mohli v poháru nastoupit alespoň v této sestavě,“ podotkl po utkání s loni posledním týmem druhé ligy trenér Sedláček.

„Pro nás to bude teprve druhý zápas v přípravě, ale určitě nastoupíme v nejsilnější možné sestavě s cílem postoupit do dalšího kola,“ říká před nedělním pohárovým duelem proti Holici asistent šumperského trenéra Zdeněk Opravil. „Pokud bychom uspěli, narazíme v dalším kole na druholigový Frýdek-Místek, což je pro nás velká motivace. Tento duel by mohl přilákat více diváků, navíc pro náš mladý tým je každá taková konfrontace velkou školou a dobrou zkušeností do budoucna,“ má jasno Zdeněk Opravil.

Šumperk se v předkole představí zhruba ve stejné sestavě, s jakou absolvoval jarní část uplynulého ročníku, pouze bez hráčů, kteří se již s klubem rozloučili, jmenovitě Marcel Krayzel, Jakub Můčka, Libor Demeter, Dušan Krcho a gólman Martin Blaha. „Hráče, kteří odešli, nahradíme pro pohárový zápas vlastními odchovanci,“ dodal Zdeněk Opravil.

Pojedeme tedy v sobotu 22. července do Šumperku nebo do Olomouce?

Další zápasy předkola MOL Cupu

Havlíčkův Brod - Slavoj Polná  0:1
Tasovice - Břeclav
Lok. Petrovice - Havířov
Frýdlant n. O. - Nový Jičín
Sokol Ústí - Nové Sady
Bohumín - Dolní Benešov
Hranice - FK Kozlovice
Vsetín - Brumov
Jeseník - Rýmařov

 

Hlavní partneři

© Copyright 2016 MFK Frýdek-Místek. Všechna práva rezervována.