Přehled zápasů v týdnu od 29. 8. do 4. 9. 2016

Přehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 29. srpna do 4. září 2016

muži - 1. SK Prostějov 2:2 (1:2) - branky FM: Hykel, Willwéber

1.SC Znojmo - mladší dorost U17 2:6 (1:2) - branky: 5. Zima 0:1 (Blahuta), 10. 1:1, 30. J. Fukala 1:2 (M. Fukala), 48. J. Fukala 1:3 (Dryák), 54. z pk 2:3, 55. Zima 2:4 (J. Fukala), 59. Kudláček 2:5 (Buchlovský), 73. Zima 2:6 (Dryák).
Sestava FM: Blažek (75. Malík) - Srubek (41. S. Bystroň), M. Fukala, Kožušník, Kudláček (60. D. Bystroň) - Dryák - Želazko (41. Plewa), Blahuta (52. Kubáň), Buchlovský (63. Kopecký), J. Fukala - Zima. Trenéři: Jan Žižka a Robert Černý.
Dnes jsme zvítězili zaslouženě. Byly k vidění krásné akce a prosadili jsme se i střelecky, což mě těší. Kluci zaslouží pochvalu, že v tom horku a po té dlouhé cestě, šli od úvodních minut za vítězstvím.

1.SC Znojmo - mladší dorost U16 0:7 (0:3) - branky FM: Procházka 3, Pavela, Dudek, Andr. Akritidis, Bányácski
Sestava FM: Hasalík (50. Vavříček) - Koval (60. Strouhal), Bányácski, Šostý, Dudek - Forch, Kubáň (50. Polách), Vrubel (60. Alex Akritidis) - Pavela (50. Chýlek), Andreas Akritidis (41. Míček), Procházka (60. David Maceček). Trenéři: Patrik Krabec a Petr Schmidt.

MFK Vyškov - starší dorost U19 1:4 (0:3) - branky FM: 9. Velička 0:1, 29. Velička 0:2, 41. Velička 0:3, 63. 1:3, 75. Kublák 1:4
Sestava FM: Pěgřím - Karas, Kublák, Mrkvička, Ciesarík - Hladík (82. Gros), Pánek, Wojčík (59. Kutáč), Šohaj (80. Peša) - Šafner (77. Křenek), Velička (82. Vojkovský). Trenéři: Josef Sláma a Radek Punda.
Zasloužené vítězství našeho družstva, soupeře jsme přehrávali a vypracovali si řadu příležitostí. K vyššímu rozdílu skóre nám chyběl klid při finálním řešení našich šancí.

FC Baník Ostrava - mladší žáci U13 18:1 (2:1, 9:0, 7:0) - branka FM: Koutný
Sestava FM: Hrubý, Dvořák - Žáček, J. Jiříček, Závada, Koutný, Pešek, Maloň, M. Málek, Bartek, Barčák, Maléř, Rek, F. Kowalczyk, A. Kowalczyk, Chlebek. Trenéři: Lubomír Macíček, Robert Schedling a Ján Balko.
Soupeř nám ukázal, jak vypadá radost z fotbalu. Byl všude rychlejší, vyhrával osobní souboje a byl neustále v pohybu. Za dnešní výkon se chceme omluvit, a toto selhání se budeme snažit odčinit v dalším zápase.

FC Baník Ostrava - mladší žáci U12 4:6 (1:0, 2:2, 1:4) - branky FM: Kuboš 2, Kováč 2, Míček 2
Sestava FM: Mařík, Řeha - Kunčík, Jedlička, Rašovský, Konečný, Cudzik, Žiga, Hlosta, Krejčí, Kuboš, Ježík, Kováč, D. Němec, Míček, Pastucha. Trenéři: Radek Šmíd a Martin Rojíček.
Za dnešní výkon zaslouží všichni hráči pochvalu! Po celý zápas mělo utkání díky oběma družstvům vysoké tempo, soupeř povětšinu utkání vedl, naši kluci ale postupem času byli agresivnější v napadáni, důraznější v osobních soubojích, s míčem pracovali rychleji a vytvořili si více brankových příležitostí, které ale naplno dokázali zúročit až v poslední třetině zápasu.

SFC Opava - starší žáci U15 3:2 (3:1) - branky FM: 14. Zrůnek (Mohyla), 70. Corriero
Sestava FM: Rusek - Kolář, M. Merta, Tomančák, Mokroš - Žídek, Mohyla (60. T. Hammer), K. Merta, Zrůnek - Corriero, Vahalík (36. Šigut). Trenéři: Karel Orel a Milan Šponer.
V odvetném utkání jsme především v první půli předvedli mizerný a bezduchý výkon, urazili tak fotbalovou štěstěnu a navzdory velkému odhodlání v druhé půli se nám nepodařilo nepříznivý stav otočit.

SFC Opava - starší žáci U14 0:3 (0:1) - branky FM: 37. a 55. D. Śmiga, 30. Bongilaj
Sestava FM: Kavka - Cempírek (58. Vyvial), Březina, Klimeš, Šilák - Kulhánek (40. Šeba), Jurga, M. Mikulenka, Bongilaj (58. Hrabec), Marciňa - D. Śmiga. Trenéři: Karel Maceček a Josef Bardoň.
Dnes měla hra velmi dobré parametry a po celou dobu jsme byli lepším týmem. Kluci za výkon zaslouží pochvalu.

mladší žáci U13 - SFC Opava 7:5 (1:2, 3:1, 3:2) - branky FM: M. Málek 2, Koutný, Žáček, Kaňák, Pešek, Maloň
Sestava FM: Hrubý, Dvořák - Žáček, J. Jiříček, Závada, Koutný, Maloň, Pešek, M. Málek, Štětinský, Poloch, Chlebek, A. Kowalczyk, Barčák, Kaňák, P. Němec. Trenéři: Lubomír Macíček, Robert Schedling a Ján Balko.

mladší žáci U12 - SFC Opava 5:4 (2:2, 1:1, 3:2) - branky FM: Krejčí 2, Kováč 2, Kuboš
Sestava FM: Mařík, Řeha - Kunčík, Konečný, Žiga, Ježík, Cudzik, Kraus, Kalina, Hlosta, Kováč, Kuboš, Míček, Jedlička, D. Němec, Krejčí, Pastucha. Trenéři: Radek Šmíd a Martin Rojíček.
V dnešním utkání se nám nepodařilo navázat na výborný výkon z minulého utkání. Soupeř byl důraznější, rychlejší a za celé utkání si vytvořil více brankových příležitostí. Pochvalu zaslouží oba brankáři, kteří dokázali soupeři tyto šance zmařit.

FC Vysočina Jihlava - starší žáci U15 1:1 (1:0) - branka FM: 61. K. Merta (Žídek)
Sestava FM: J. Málek - Kolář (60. Vahalík), M. Merta, Tomančák, Mokroš (26. T. Hammer) - Šigut, Mohyla, K. Merta, Zrůnek - Corriero, Žídek. Trenéři: Karel Orel a Milan Šponer.
Z naší strany opět nevýrazná první polovina utkání, ve které byli domácí lepším týmem a kromě příkladné bojovnosti předváděli i pohledné kombinační akce. Po změně stran se karta naštěstí obrátila, kluci výrazně zlepšili pohyb i důraz a po zásluze alespoň vyrovnali.

FC Vysočina Jihlava - starší žáci U14 1:7 (0:2) - branky FM: D. Śmiga 4, M. Mikulenka, Bongilaj, Marciňa
Sestava FM: Kavka (45. Müller) - Cempírek (43. Vyvial), Březina, Klimeš, Šilák - Kulhánek (45. Šeba), Jurga, M. Mikulenka, Bongilaj, Marciňa (50. Hrabec) - D. Śmiga. Trenéři: Karel Maceček a Josef Bardoň.
Utkání dnes bylo v první půli velmi vyrovnané, my jsme byli produktivnější. Na začátku druhé půle jsme přidali třetí gól a utkání již měli pod kontrolou. Góly jsme dali po hezkých akcích. Kluci za výkon zaslouží pochvalu.