Přehled zápasů v týdnu od 30. 10. do 5. 11. 2017

Přehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 30. října do 5. listopadu 2017.

muži - Baník Sokolov 0:0

starší dorost U19 - 1. FK Příbram 0:0 (pk 8:7)
Sestava FM: Hasalík – Dudek, M. Fukala, Kudláček, Ciesarik (88. Zima) – Kutáč (81. Křenek), Buchlovský, Mrkvička, J. Fukala – Hladík, Šohaj. Trenéři: Radomír Hlaváč a Robert Černý.

mladší dorost U17 - 1. FK Příbram 2:1 (1:0) - branky FM: Procházka 1:0 (Forch), D. Maceček 2:0 (Pavela)
Sestava FM: J. Málek - Strouhal, Bányácski, L. Maceček, Pavela - Křenek, Forch, Nezhoda (63. Chýlek), Procházka - Kováč (75. Koval), Andreas Akritidis (50. D. Maceček). Trenéři: Jan Žižka a Petr Schmidt.
Vítězství jsme potřebovali jako sůl. Hlavně kvůli klukům, aby je to psychicky povzbudilo. Dnešní výhra je ale naprosto zasloužená, byli jsme aktivní, důrazní, dali jsme dvě hezké branky a byli jsme za to odměněni vítězstvím. Kluky musím za výkon pochválit, jeden vedle druhého dřeli a makali, a to jim přineslo kýžený úspěch.

SK Sigma Olomouc B - starší dorost U18 6:1 (1:1) - branka FM: 38. Dryák
Sestava FM: Blažek - M. Hammer, Kožušník, Ištok, Veselka (80. M. Merta) - Želazko (75. Koval), Zima, Dryák, Bystroň - A. Akritidis (46. Chýlek), D. Maceček(70. Bača). Trenéři: Miroslav Onufer a Lukáš Čerňák.
Poločas jsme drželi s domácími herně krok a několika povedenými zákroky brankáře Blažka i výsledek. S přibývajícím časem se soupeř kvalitní kombinaci prosazoval čím dál víc a svou převahu vyjádřil i střelecky, a zaslouženě vyhrál.

SK Sigma Olomouc B - mladší dorost U16 8:5 (5:2) - branky: 11. 1:0, 17. 2:0, 24. 3:0, 25. 4:0, 29. 5:0, 38. Šigut 5:1, 39. Koval 5:2, 43. 6:2, 45. Corriero 6:3, 48. 7:3, 62. Corriero 7:4, 79. 8:4, 80. Koval 8:5
Sestava FM: Moják - Koval, T. Hammer, M. Merta, Mokroš - Vahalík, Niesner, J. Mikulenka (70. Chýlek), Zrůnek (5. Packo, 73. D. Maceček) - Šigut, Corriero. Trenéři: Radek Punda a Kamil Raška.
První půlhodina byla z naší strany hrůzostrašná a když jsme ve 29. minutě inkasovali popáté, byli jsme zralí na ručník. Dva góly těsně před přestávkou nás ale vrátily do zápasu. Ve druhé půli jsme konečně začali hrát agresivněji a dokázali ještě třikrát skórovat, ovšem domácím se povedlo totéž a zcela zaslouženě vyhráli. My dostáváme příliš hodně branek po hrubých individuálních nebo taktických chybách.

mladší žáci U13 - SK Uničov 9:1 (3:0, 2:1, 4:0) - branky FM: Švrček 4, Pastucha 3, Krejčí 2
Sestava FM: Řeha, Mařík - Kunčík, Cudzik, Kuboš, Jedlička, Konečný, Krejčí, Galásek, Švrček, Ježík, D. Němec, Pastucha, Rašovský, Hlosta, Šimíček. Trenéři: Radek Šmíd a Martin Rojíček.

mladší žáci U12 - SK Uničov 19:4 (8:2, 4:1, 7:1) - branky FM: Maté 6, Foldyna 6, J. Míček 4, Michalík 2, Deingruber
Sestava FM: Šimeček, Krasula - Tvarůžka, Vrobel, Matula, Strack, J. Míček, Michalík, Foldyna, Tománek, Karas, Roman, Stryja, Deingruber, Grygar, Maté, Kožuch. Trenéři: Robert Schedling, Petr Vokoun a Ján Balko.

starší žáci U15 - FC Hlučín 4:0 (2:0) - branky FM: 28. Klimeš (Marciňa), 34. Šilák (Marciňa), 61. Chalachan (Müller), 65. Cempírek
Sestava FM: Müller - Cempírek, Murín, Klimeš, Vyvial - Marciňa, Jurga (62. Boček), - Hrabec (56. Březina), Šilák, Šeba (36. M. Mikulenka) - Chalachan. Trenéři: Karel Orel a Milan Šponer.

starší žáci U14 - FC Hlučín 1:1 (0:1) - branky: 3. 0:1, 52. M. Mikulenka 1:1 (M. Málek)
Sestava FM: Dragon - F. Kowalczyk, Pešek, Janyška, A. Kowalczyk - Kaňák, Maloň, M. Mikulenka, Maléř (36. Poloch) - Šponer, M. Málek (65. Štětinský). Trenéři: Lubomír Macíček a Miroslav Poledník.
V posledních zápasech jsme se přesvědčili, že s nasazením a bojovností se můžeme měřit i s těmi nejsilnějšími. V opačném případě ale proti soupeřům ze dna tabulky, kdy bychom měli soupeře přehrávat, se nám nedaří. V dnešním utkání jsme chtěli vyhrát, ale s minimem šancí v zápase, jsme rádi, že se nám podařilo ve druhém poločase vyrovnat a získat alespoň bod.