Slezský FC Opava - FK Frýdek-Místek 1:5

Frýdecko-místecká čtrnáctka odehrála své poslední mistrovské utkání v letošní sezoně v Opavě.
31.kolo (9.6.2018) | MěS Lipová
Slezský FC Opava - FK Frýdek-Místek
1:5

Starší žáci U14 si své poslední mistrovské utkání v letošní sezoně na opavském hlavním stadionu opravdu užívali. Mladí Valcíři se dostali do vedení dvěma slepenými góly Adama Starečka. Krátce před přestávkou sice domácí Gina snížil, ale ve 48. minutě vrátil hostům dvoubrankové vedení Michal Málek. Zaslouženou výhru mladých Valcířů pak pečetil dvěma góly po hodině hry Tomáš Maloň.

Svěřenci trenérů Lubomíra Macíčka a Miroslava Poledníka tak zakončili letošní sezonu se ziskem 41 bodů na 8. místě ligové tabulky.

Miroslav Poledník (trenér Frýdku-Místku): Poslední mistrovské utkání jsme odehráli za velkého vedra v Opavě. Vítězství 5:1 pro naše chlapce se nerodilo jednoznačně, jak by se mohlo zdát. V samotném utkání byly k vidění šance na obou stranách, ale díky naší střelecké produktivitě a hlavně výbornému výkonu celého družstva, si odvážíme toto cenné vítězství.