Přehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 15. do 21. května 2017.

MUŽI

FK Varnsdorf - muži 4:0 (3:0)

DOROST

SK Prostějov - starší dorost U19 4:1 (2:0) - branky: 26. 1:0, 41. 2:0, 51. 3:0, 52. 4:0, 64. Šohaj 4:1
Sestava FM: Filipec - Kublák (58. M. Hammer), M. Fukala, Hamšík, Ciesarík (68. Jeřábek) - Hladík (62. Ištok), R. Karas (53. Wojčík), Hruška, Pánek, Šohaj - Velička (53. Liška). Trenéři: Josef Sláma a Radek Punda.
"Dnes jsme sehráli hodně nepovedené utkání. Od začátku jsme zaostávali za domácími ve všech herních činnostech, v důsledku tlaku Prostějova a našich chyb byl zápas po hodině hry rozhodnut. Fotbal jsme začali hrát až v posledních 30ti minutách, ovšem bez výrazné efektivity," shodli se na hodnocení střetnutí oba frýdecko-místečtí trenéři.

mladší dorost U17 - SFC Opava 1:1 (0:1) - branka FM: 43. Kožušník 1:1 (Zima)
Sestava FM: Liberda - Koval, Kožušník, Blahuta, D. Bystroň - Kudláček - Chýlek (71. D. Maceček), Zima, Veselka - Vrubel (41. Malík), J. Fukala. Trenéři: Jan Žižka a Robert Černý.
Dnes je to zasloužena remíza. V prvním poločase byla Opava lepší, byla silnější na míči a lépe kombinovala. Ve druhém poločase jsme provedli změnu v rozestaveni, provedli střídaní a byli jsme to my kdo diktoval tempo hry. Škoda jen nevyužitých golových šancí, ale remizu bereme. Podle vývoje obou poločasů je zasloužená.

mladší dorost U16 - SFC Opava 1:0 (0:0) - branka FM: 75. Chýlek
Sestava FM: Hasalík – Dudek, Bányácski, Šostý, Pavela. – Strouhal, Forch – Křenek, An. Akritidis, Procházka – D. Maceček (57. Chýlek). Trenéři: Radomír Hlaváč a Petr Schmidt.
„Vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Nutno říci, že ke kvalitě zápasu přispívala obě družstva. My jsme v něm byli přece jen nebezpečnější, vypracovali si více šancí a asi po zásluze zvítězili. Naše hra je jiná, než byla před dvěma měsíci, v tom děláme pokroky, a kluci za to začínají být odměňováni v podobě výsledku,“ krátce zhodnotil utkání trenér Radomír Hlaváč.

ŽÁCI

starší žáci U15 - FC Fastav Zlín 1:2 (1:0) - branka FM: 4. Corriero
Sestava FM: J. Málek - T. Hammer, Tomančák, Kolář, Mokroš (58. J. Mikulenka) - Zrůnek, K. Merta - Niesner, Packo, Strkač (47. Šigut) - Corriero. Trenéři: Karel Orel a Milan Šponer.

starší žáci U14 - FC Fastav Zlín 1:2 (1:1) - branka FM: D. Śmiga
Sestava FM: Kavka - Cempírek, Klimeš, Březina, Šilák,Jurga, Kulhánek(45. Šeba), M. Mikulenka (52. Vyvial), Chalachan, D. Śmiga, Bongilaj (36. Murín). Trenéři: Karel Maceček a Josef Bardoň.Bojovné utkání, které soupeř rozhodl ve svůj prospěch.

TJ Frenštát p. R. st. žáci - mladší žáci U13 1:15 (0:9) - branky FM: A. Kováč 4, M. Málek 3, Maléř 2, Šponer 2, Barčák 2, Jiříček, Kaňák
Sestava FM: Hrubý - F. Kowalczyk, Jiříček, Maloň, A. Kowalczyk - A. Kováč, Pešek, Dořičák, Maléř - Sladovník, M. Málek. Střídali: Bartek, Barčák, Poloch, Kaňák, Šponer, Rek, Závada, P. Němec. Trenéři: Lubomír Macíček, Robert Schedling a Ján Balko.

mladší žáci U12 - Ondrášovka Cup v Rokycanech - (17. místo)
Základní skupina: Zbrojovka Brno - FM 0:0, FM - MŠK Púchov 2:0 (branky: M. Málek, D. Němec), FK Teplice - FM 1:2 (M. Málek 2), FM - Bohemians 1905 0:2, SK Benešov - FM 0:0, FM - Dukla Praha 1:1 (M. Málek), FK Pardubice - FM 0:1 (M. Málek), FK Mladá Boleslav - FM 0:0, FM - 1. SK Prostějov 0:0, FC Baník Ostrava - FM 2:0, FM - SK Slavia Praha 0:2.
Stříbrná skupina: FM - FC MAS Táborsko 0:0, MFK Vítkovice - FM 1:1 (D. Němec), FM - Vysočina Jihlava 0:0, MŠK Žilina - FM 0:0, FM - České Budějovice 1:2 (Žáček), Hradec Králové - FM 1:0.Mladí Valcíři skončili nakonec v Rokycanech na 17. místě. "K postupu ze základní skupiny nám chyběly pouhé dva body. Lepší výsledek nám vzaly remízové utkání, kterých bylo nakonec devět," řekl krátce po skončení turnaje trenér týmu Radek Šmíd.