Anderlecht se stal vítězem Junior Cupu

V daleké Roudné u Českých Budějovic se uskutečnil E-On Junior Cup pro věkovou kategorii U11.

Do závěrečného Velkého finále E.ON Junior Cupu se probojovali také naši benjamínci. Svěřenci trenérů Davida Stachovce, Adama Filipa a Františka Hlavatíka bojovali v Roudné u Českých Budějovic v tvrdé konkurenci. Nakonec se umístili na 31. místě.

Průběžné výsledky 1. hracího dne:

Skupina B
Malše Roudné - MFK Frýdek-Místek 0:4, Hertha Berlín (D) - Xaverov 5:0, Sigma Olomouc - Lanškroun 4:0, Ústí nad Labem - Hodonín 3:1, SFC Opava - Ml. Boleslav 1:1, Frýdek-Místek - Ml. Boleslav 0:5, Hodonín - Opava 0:2, Lanškroun - Ústí n. L. 1:1, Roudné - Hertha Berlín 0:4, Xaverov - Olomouc 0:8, Ml. Boleslav - Hodonín 2:2, Olomouc - Roudné 6:0, Ústí n. L. - Xaverov 2:1, Opava - Lanškroun 3:0, Hertha Berlín - Frýdek-Místek 3:0, Lanškroun - Ml. Boleslav 1:2, Frýdek-Místek - Hodonín 1:1, Xaverov - Opava 0:3, Hertha - Olomouc 2:0, Roudné - Ústí n. L. 1:6, Hodonín - Lanškroun 5:0, Olomouc - Frýdek-Místek 2:0, Ústí n. L. - Hertha 1:0, Opava - Roudné 8:0, Ml. Boleslav - Xaverov 0:0, Olomouc - Ústí n. L. 1:5, Frýdek-Místek - Lanškroun 0:1, Xaverov - Hodonín 1:6, Roudné - Ml. Boleslav 0:6, Hertha Berlín - Opava 1:0.

TJ Malše Roudné - MFK Frýdek-Místek 0:4
Branky FM: 9. Gongol, 14. Rozdolský, 17. Haslhofer, 18. Nešetřil
Sestava FM: Cáder – Bojda, Chovančík, Gongol, Haslhofer, Hlavatík, Hrůzek, Majer, Meca, Nešetřil, Prepsl, Rozdolský, Volný, Vrobel.

MFK Frýdek-Místek - FK Mladá Boleslav 0:5
Branky: 4. Magada, 8. Klieštík, 15. Magada, 17. Kalina, 20. Kurc

Hertha BSC - MFK Frýdek-Místek 3:0
Branky: xxx

MFK Frýdek-Místek - FK Hodonín 1:1
Branky: 1. Haslhofer – 2. Příkazský

SK Sigma Olomouc - MFK Frýdek-Místek 2:0
Branky: 4. Machů, 12. Zachař

MFK Frýdek-Místek - TJ Lanškroun 0:1
Branka: 5. Petrovka

Průběžné výsledky 2. hracího dne:

Skupina B
Ústí n L. - MFK Frýdek-Místek 4:0, Opava - Olomouc 0:0, Ml. Boleslav - Hertha 0:2, Hodonín - Roudné 5:0, Lanškroun - Xaverov 2:2, Frýdek-Místek - Xaverov 1:0, Roudné - Lanškroun 0:1, Ústí n. O. - Opava 1:1, Olomouc - Ml. Boleslav 5:1, Hertha - Hodonín 1:1, Xaverov - Roudné 3:1, Ml. Boleslav - Ústí n. L. 2:2, Hodonín - Olomouc 0:0, Lanškroun - Hertha 0:2, Opava - Frýdek-Místek 1:2.

TJ Ústí nad Labem - MFK Frýdek-Místek 4:0
Branky: 2. Kočvara, 10. Kulhánek, 11. Kulhánek, 18. Avenarius

MFK Frýdek-Místek - SC Xaverov 1:0
Branka FM: 2. Bojda

Slezský FC Opava - MFK Frýdek-Místek 1:2
Branky: 17. Andrle – 2. Rozdolský, 4. Nešetřil

Skupina A
Luceafarul Kluž (RUM), České Budějovice, FC Schalke 04 (D), AC Sparta Praha dívky, Česká Třebová, Sokol Hrusice, 1. FK Příbram, FC Sparta Brno, FC Vysočina Jihlava, MFK Karviná

Skupina C
AS Monaco (F), FK Šumperk, de Mures (RUM), Tatran Kohoutovice, SKP České Budějovice, Prachatice, SK Slavia Praha, AC Sparta Praha, FC Zbrojovka Brno, FC Fastav Zlín

Skupina D
Anderlecht Brusel (B), FC Slovan Liberec, ŠK Slovan Bratislava, Bohemians 1905, 1. FC Slovácko, FC Hlučín, FC Baník Ostrava, Rokycany, FC Hradec Králové, FC MAS Táborsko

NADSTAVBA

Skupina G: Vysočina Jihlava - Ml. Boleslav 2:3, MFK Karviná - Frýdek-Místek 3:1, Č. Budějovice - Lanškroun 2:1, Hrusice - Xaverov 3:1, Sparta Praha dívky - Malše Roudné 1:1, Karviná - Ml. Boleslav 2:4, České Budějovice - Frýdek-Místek 1:1, Hrusice - Lanškroun 0:1, Sparta dívky - Xaverov 0:0, Jihlava - Roudné 1:3, Č. Budějovice - Ml. Boleslav 4:0, Sokol Hrusice - Frýdek-Místek 0:3, Sparta dívky - Lanškroun 2:1, Jihlava - Xaverov 1:3, Karviná - Roudné 5:2, Hrusice - Ml. Boleslav 0:4, Frýdek-Místek - Sparta Praha dívky 1:0, Jihlava - Lanškroun 1:1, Karviná - Xaverov 3:2, Č. Budějovice - Roudné 7:1, Sparta dívky - Ml. Boleslav 0:2, Vysočina Jihlava - Frýdek-Místek 3:1, Karviná - Lanškroun 1:4, Č. Budějovice - Xaverov 2:0, Hrusice - Roudné 4:1.

MFK Karviná - MFK Frýdek-Místek 3:1
Branky: xxx

MFK Frýdek-Místek - Dynamo České Budějovice 1:1
Branky: xxx

Sokol Hrusice - MFK Frýdek-Místek 0:3
Branky FM: xxx

MFK Frýdek-Místek - AC Sparta Praha dívky 1:0
Branka FM: 18. Rozdolský

FC Vysočina Jihlava - MFK Frýdek-Místek 3:1
Branky: xxx

O UMÍSTĚNÍ

Čtvrtfinále: Ústí nad Labem - ŠK Slovan Bratislava 2:1 po pen., SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha 2:1, Luceafarul Kluž - RSC Anderlecht Brusel 3:4, Hertha Berlín - AC Sparta Praha 0:1. Semifinále: Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:1 po pen., RSC Anderlecht Brusel - Ústí n. L. 9:1. O 5. - 8. místo: Slovan Bratislava - Luceafarul Kluž 0:1, SK Slavia Praha - Hertha Berlín 2:0. Finále: RSC Anderlecht Brusel - AC Sparta Praha 3:2 po pen. O 3. místo: Ústí n. L. - Sigma Olomouc 1:6. O 5. místo: Luceafarul Kluž - SK Slavia Praha 0:2. O 7. místo: Slovan Bratislava - Hertha Berlín 0:1 po pen. O 9. místo: SFC Opava - FC Hradec Králové 1:0, o 11. místo: FC Schalke 04 - ACS Kinder Sg. de Mureš 5:1, o 13. místo: FK Hodonín - FK Šumperk 2:1, o 15. místo: FK Česká Třebová - Zbrojovka Brno 1:0 po pen., o 17. místo: 1. FK Příbram - 1. FC Slovácko 2:1, o 19. místo: FC Sparta Brno - FC Hlučín 1:0, o 21. místo: FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:1, o 23. místo: SK Dynamo České Budějovice - FC Fastav Zlín 2:1, o 25. místo: FC Vysočina Jihlava - AS Monaco 2:1, o 27. místo: MFK Karviná - SKP České Budějovice 0:1, o 29. místo: TJ Lanškroun - FK Kohouti Rokycany 3:1, o 31. místo: MFK Frýdek-Místek - FC MAS Táborsko 2:1, o 33. místo: TJ Sokol Hrusice - FC Baník Ostrava 2:3 po pen., o 35. místo: SC Xaverov - FC Slovan Liberec 5:0, o 37. místo: AC Sparta Praha dívky - TJ Tatran Kohoutovice 2:1 na pen., o 39. místo: Malše Roudné - FK Tatran Prachatice 1:4.

MFK Frýdek-Místek - FC MAS Táborsko 2:1
Branky: 7. Rozdolský, 10. Hrůzek – 13. Sochůrek

TOPlist