Přehled zápasů v týdnu od 20. do 26. 11. 2017

Přehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 20. do 26. listopadu 2017.

muži - FK Pardubice 0:2 (0:2)

SK Slavia Praha - mladší dorost U17 2:0 (1:0)
Sestava FM:
J. Málek - Strouhal (50. Tomančák), Bányácski, L. Maceček, Pavela (62. Koval) - Křenek, Forch, Nezhoda, Procházka - Kováč (41. K. Merta), D. Maceček (63. Chýlek). Trenéři: Jan Žižka a Petr Schmidt.
Utkání jsme až na výsledek zvládli na výbornou. Hra měla tempo a důležité bylo, že jsme se nebáli hrát a byli jsme neustále aktivní. Kluky musím za předvedený výkon pochválit. Vše, co jsme si řekli v kabině, tak splnili do puntíku. Na Slavii hrál tým a toho si moc cením. Když se zamyslím a řeknu, že jsme si na Slavii vytvořili minimálně pět gólových šancí, tak i domácí uznali, že jsme si měli minimálně bod odvézt. Škoda těch šancí, ale pro mě, jako trenéra, je důležité, jak hráči k tomu přistoupili a jakým výkonem se prezentovali.

SK Slavia Praha - starší dorost U19 4:1 (3:0) - branka FM: 62. Kudláček
Sestava FM: Hasalík – Dudek (58. M. Hammer), Kožušník, Kudláček, Ciesarík – Kutáč, Mrkvička, Buchlovský, J. Fukala – Hladík (84. Zima), Šohaj. Trenér: Radomír Hlaváč.
Už před zápasem jsme museli řešit nepříjemný problém, kdy svalové zranění nepustilo do zápasu našeho kapitána Michala Fukalu. Dnes to byl zápas podobný, jaký jsme sehráli na Spartě. První poločas byl z naší strany ustrašený, bez sebevědomí ve vlastní schopnosti. Navíc jsme soupeři doslova darovali po hrubých individuálních chybách luxusní tříbrankový náskok. Druhý poločas byl z naší strany úplně o něčem jiném. Zlepšili jsme pohyb bez míče, důraz v osobních soubojích a začali být nebezpeční. Podařilo se nám vstřelit branku a soupeř znervózněl. Po vstřelené brance jsme měli další příležitosti, které jsme ale neproměnili. Závěr zápasu si už Slavia zkušeně pohlídala. My můžeme jen litovat bojácné první půle. Na druhou stranu, pokud navážeme v dalším zápase v Olomouci na hru, kterou jsme dnes předvedli ve druhém poločase, máme šanci uspět.

FK Nový Jičín - starší dorost U18 2:1 (1:1) - branka FM: Corriero
Sestava FM: Rusek (60. Moják) - Brojač (46. T. Hammer), M. Chalachan, Niesner (46. Kolář), D. Bystroň (46. Mokroš) - Želazko (60. Brojač), Packo (60. Niesner), Zrůnek (46. J. Mikulenka), N. Nytra (60. D. Bystroň) - A. Schmidt, Corriero (46. Šigut). Trenéři: Miroslav Onufer, Lukáš Čerňák, Radek Punda a  Kamil Raška.

SK Sigma Olomouc - starší dorost U19 8:0 (6:0) - branky: 18., 23. a 45. Zmrzlý, 7. Grygar, 8. Zifčák, 40. Zlatohlávek, 46. Spáčil, 67. Sláma
Sestava FM: Hasalík – Dudek, Kožušník, Kudláček, Ciesarík – Křenek (57. Procházka), Mrkvička, Buchlovský (73. K. Merta), Hladík – Pánek, Zima (66. Corriero). Trenér: Radomír Hlaváč.
Bez šesti hráčů základní sestavy (Vokoun, M. Fukala, J. Fukala, Šohaj, Kutáč, M. Hammer) jsme proti domácí Sigmě neměli šanci, zvláště, když jsme už po 22. minutách prohrávali 4:0. Domácí pak hráli v obrovské pohodě a nám naopak nešlo vůbec nic. Porážka je pro nás krutá, ale my musíme brát v úvahu v jakém stavu jsme utkání museli odehrát. V podzimní části jsme získali patnáct bodů, což není hodně, ale ani málo. Jsme ve hře o záchranu v dorostenecké lize, a to byl náš podzimní cíl. Teď se musíme co nejlépe připravit na jarní část, která bude hodně těžká“, řekl trenér Radomír Hlaváč.

SK Sigma Olomouc - mladší dorost U17 9:1 (4:0) - branka FM: Corriero

starší žáci U14 - FC Kopřivnice 6:1 (5:1) - branky: 2. Barčák 1:0 (Janýška), 8. 1:1, 10. Pešek 2:1 (Staněk), 15. Barčák 3:1 (Janýška), 17. Pešek 4:1 (Barčák), 28. vlastní 5:1, 60. Maloň 6:1 (Maléř)
Sestava FM: Brener (50. Dragon) - P. Žáček (36. F. Kowalczyk), Šponer, Štětinský, Rek (36. A. Kowalczyk) - Janýška (36. Maléř), Pešek, Sladovník (36. Maloň), Barčák (36. P. Němec) - Stareček (50. Barčák), Staněk (50. Janýška). Trenéři: Lubomír Macíček a Miroslav Poledník.

starší žáci U15 - Województwo Śląskie x:x (x:x) - nehlášeno

mladší žáci U13 - halový turnaj - (2. místo)

Halový turnaj O pohár města Ostravy za účasti: MFK Vítkovice, AS Trenčín, FC FASTAV Zlín, FC Zbrojovka Brno, Górnik Zabrze, MFK Frýdek-Místek, MŠK Fomat Martin, Ruch Chorzów.
Výsledky FM: - MFK Vítkovice 1:1, - Górnik Zabrze 7:2, - FASTAV Zlín 2:2, - AS Trenčín 0:4, - Zbrojovka Brno 2:1, - Fomat Martin 6:2, - Ruch Chorzów 3:0.
Konečné pořadí: 1. AS Trenčín, 2. MFK Frýdek-Místek, 3. FC FASTAV Zlín, 4. MŠK Fomat Martin, 5. Ruch Chorzów, 6. Górnik Zabrze, 7. FC Zbrojovka Brno, 8. MFK Vítkovice.

mladší žáci U12 - halový turnaj v Bilovci - (3. místo)
Výsledky FM: - FC Odra Petřkovice 10:0 (branky FM: Foldyna 4, J. Míček 2, Michalík 2, Tvarůžka, Stryja), - Vítkov 5:0 (Foldyna 2, Michalík 2, Stryja), - FC Hlučín 2:3 (Foldyna, Stryja). Semifinále: FM - SFC Opava 1:8 (Foldyna). O 3. místo: FM - FC Hlučín 4:2 (Michalík 2, Foldyna 2).
Sestava FM: Krasula - Tvarůžka, Vrobel, Matula, Deingruber, Stryja, Michalík, Foldyna, J. Míček, Tománek. Trenéři: Robert Schedling a Ján Balko.

PŘÍPRAVKA

ročník 2007 - halový turnaj v Korni (sobota 25. 11. - hala Korňa, 8.30 h)

ročník 2011 - halový turnaj v Brušperku (neděle 26. 11. - hala Brušperk, 8.00 h) KZL

ročník 2009 - halový turnaj v Třinci (neděle 26. 11. - hala STaRS, 8.30 h)

ročník 2009 - halový turnaj ve Smilovicích (neděle 26. 11. - hala Smilovice, 9.00 h) HLP