Slezský FC Opava - FK Frýdek-Místek 2:2

4.kolo (27.8.2017) | U koupaliště
Slezský FC Opava - FK Frýdek-Místek
2:2

První dorostenecký bod si přivážíme z Opavy. První půle byla vyrovnaná se spoustou příležitostí na obou stranách. Nejprve jsme tradičně zaspali úvod a se štěstím přežili dvě tutovky domácích. Poté jsme se do šancí dostali i my, ale jediný gól poločasu vstřelili domácí. Na začátku druhé půle Opava nejprve zahodila další velkou šanci, aby pak po chybě našeho brankáře zvýšila na 2:0. Naštěstí jsme to nezabalili a postupně jsme začali mít na hřišti převahu. Po prostřídání jsme ještě zvýšili aktivitu a ke snížení nám pro změnu pomohl svou chybou i jinak skvěle chytající domácí brankář. Náš tlak se stupňoval a dovedl nás až k vyrovnání. A mohli jsme i zvítězit, ale poslední šanci zápasu jsme proměnit nedokázali.