FC Baník Ostrava - FK Frýdek-Místek 6:3

(24.1.2018) | Ostrava
FC Baník Ostrava - FK Frýdek-Místek
6:3

K dalšímu utkání v rámci Memoriálu Vl. Marečka jsme do Ostravy odjížděli kvůli zraněním a nemocem ve velmi kombinované sestavě (po dohodě se soupeřem doplněné hráči z naší U17, čímž jim tímto děkujeme) a s vědomím těžké porážky v posledním vzájemném utkání. Přes tyto problémy se kluci v utkání prezentovali slušným výkonem a byli Baníku důstojným soupeřem. Konečný výsledek tak odpovídá momentálnímu rozpoložení sil. Nutno dodat, že U16 Baníku disponuje velice kvalitním kádrem a jejich síla je neoddiskutovatelná.

trenéři FCB Hejdušek a Kroupa: Další utkání v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka proti Frýdku Místku jsme zvládli velmi dobře. V první půli jsme byli jasně lepším týmem a je jen škoda, že jsme nedokázali proměnit více svých šancí. Druhý poločas se nám podařilo náskok navýšit, ale znovu jsme se nevyvarovali individuálních chyb, které znamenaly konečné skóre 6:3. Do dalších utkání si musíme dát pozor na koncentraci po celé utkání. I když nás stále trápí velký počet zraněných hráčů, tak všichni, kteří se dostali na hřiště odvedli maximum.