FK Teplice - MFK Frýdek-Místek 0:1

Důležité tři body si ze severu Čech přivezli naši nejstarší dorostenci, kteří porazili díky gólu Jana Ciesarika Teplice 1:0.
12.kolo (27.10.2017) | FK Duchcov
FK Teplice - MFK Frýdek-Místek
0:1

Vzácné tři body si přivezli ze severu Čech naši nejstarší dorostenci, když v Teplicích zvítězili tím nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. O důležité tři body se postaral ve 32. minutě krásnou trefou Jan Ciesarik. Valcíři tak potřetí v řadě bodovali.

FK TEPLICE U19 - MFK FRÝDEK-MÍSTEK U19 0:1 (0:0)

Branka: 32. Ciesarik. Rozhodčí: Poživil - Plzák, Šimeček. ŽK: Ondrášek - Kudláček, Kutáč. Diváci: 100.

Teplice: Blažek - Radosta (68. Frána), Výleta, Knapík, Kováč, Vobecký, Kokeš, Vepřovský, Matkovič, Kormunda (59. Ondrášek), Šilhan. Trenér: Jakub Pekař.

Frýdek-Místek: Hasalík – M. Hammer (17. Dudek), M. Fukala, Kudláček, Ciesarík – Kutáč, V. Vokoun (32. Šohaj), Mrkvička, J. Fukala – Hladík, Buchlovský. Trenér: Radomír Hlaváč.

Radomír Hlaváč (trenér Frýdku-Místku): Z obou stran bylo vidět, že se hraje o hodně. Domácí byli aktivnější, ale my jsme je až na dvě nebezpečné situace v prvním poločase do ničeho nepustili. Paradoxně když jsme hráli o desíti, kdy byl ošetřován Vojta Vokoun, se nám podařilo vstřelit branku. Druhá půle byla ve znamení snahy domácích vyrovnat. Nám se naopak otevíralo hřiště k rychlým protiútokům, z nichž jsme sice byli nebezpeční, ale pojistku v podobě druhé branky se nám dát nepodařilo. Jsme šťastní že máme tři body, ale my si teď ze všeho nejvíc všichni přejeme, aby zranění našeho kapitána Vojty Vokouna nebylo vážné.