FK Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 4:0

F r ý d e k-M í s t e k - Čtyři vstřelené góly a čisté konto, takový byl rezultát našich mladších dorostenců v utkání proti Slovácku. Svěřencům trenéra Němce výrazně pomohly začátky poločasů, v každém z nich totiž vstřelili brzkou branku.
25.kolo (15.4.2018) | Stovky
FK Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko
4:0

Mladší dorostence nasměroval za vítězstvím už úvod utkání. Již ve druhé minutě šli totiž Valcíři zásluhou Marka Bányácskiho do vedení, což byl jeden z klíčových momentů duelu. Ostatně, svěřencům trenéra Němce vyšel i úvod druhého dějství. I zde jsme totiž dvě minuty po odpískání půle vstřelili branku zásluhou Procházky. Když pak v 53. a 57. navýšili skóre Strouhal s Křenkem, nebylo o výhře Lipiny pochyb. Frýdecký lodivod si pochvaloval nejen výhru, ale udržené čisté konto.

MFK Frýdek-Místek U17 - 1.FC Slovácko U17 4:0 (1:0)
Branky: 2. Bányácski, 42. Procházka, 53. Strouhal, 57. Křenek. ŽK: Strouhal - Šenkeřík, Nedorostek. Rozhodčí: Lukašík - Caletka, Bureš. Diváci: 43.
Frýdek-Místek: J. Málek - Koval, Šostý, Banyácski, Procházka (59. Andreas Akritidis) - Myška (55. Chýlek, 65. M. Merta), Strouhal, K. Merta (59. Niesner), Křenek - Šigut, L. Maceček (41. Pavela). Trenéři: Petr Němec a Petr Schmidt.
Slovácko:
Trčka (51. Bachůrek) - Vincour, Kovalčík (46. Springer), Žiška, Švrček, Šenkeřík, Zedníček (56. Suchánek), Nedorostek, Horák, Škrabal, Jaich. Trenér: Miroslav Hlahůlek.

Petr Němec (trenér Frýdku-Místku): Když je výsledek 4:0, hodnotí se utkání samozřejmě příjemně. Ještě příjemnější je, že jsme branku nedostali. Je dobré, že kluci po delší době vyhráli. Potřebovali vzpruhu v podobě vítězství, aby je to nakoplo. Byli jsme v takovém zvláštním rozpoložení. V sobotu jsme měli hráče za U18, ještě za U16. Jeden hráč odehrál zápas za U19 a ještě pomohl na jeden poločas nám. Klobouk dolů. Kluci toho teď mají celkem hodně, byl to náročný víkend. Hrábli si. Počasí bylo také únavné. Výkon byl dobrý, kluci to okořenili čtyřmi góly. Spokojenost po všech stránkách. Pro kluky obrovská pochvala. Ať nyní dobře zregenerují a nachystají se na další tréninkový týden a zápas v Mladé Boleslavi.

Pro psychiku mužstva je dobré, když dá takhle brzký gól. Nakopne vás to hned ze startu. Byla to šťastná branka, nebyla to zase tak povedená střela. Gólman trošičku zaváhal. Na druhou stranu měl soupeř v podstatě ještě celý zápas na otočení výsledku.