Archiv článků

V říjnu 2021 vyšly tyto články:

30.10.Duel s Vratimovem rozhodla jediná branka ze začátku utkání-red-Lipina ve 14. kole MSFL přivítala doma ve Stovkách hráče Vratimova. O výhře hostí rozhodl jediný gól, který padl už ve 12. minutě po trefě Igbinoby. Valcíři v dalším průběhu utkání nedokázali vyrovnat, byť od 70. minuty hráli v početní výhodě. Vratimov si tak odvezl tři body za výhru 1:0.
26.10.Michal Velner: Duel s Vratimovem bude zápasem podzimu. Čekáme slušnou diváckou návštěvu-red-Lipina v posledních dvou zápasech neinkasovala, byť poslední remízu na hřišti Vrchoviny považuje spíše za ztrátu. Obránce a kapitán valcířů Michal Velner v rozhovoru mluví o tom, že se v poslední době zlepšila komunikace na hřišti. Od střetnutí s Vratimovem očekává vyhrocený duel a zmiňuje také fakt, že tým byl ve složité situaci, když byl v karanténě a nemohl trénovat.
24.10.Duel s Vrchovinou byl spíše „válkou“. Zápas skončil bezbrankovou remízou-red-Ve 13. kole MSFL se Lipina představila na hřišti Vrchoviny. Velká část zápasu se nesla ve znamení spousty soubojů mezi oběma pokutovými územími. I když si valcíři vytvořili několik slibných příležitostí, duel nakonec skončil bez branek.
21.10.Tomáš Hykel: Vrátil jsem se, protože jsem tu doma. Chci vyhrávat a dělat radost fanouškům-red-V předchozím soutěžním utkání se Lipina konečně dočkala prvního domácího vítězství, když porazila rezervu Zlína 1:0. Tomáš Hykel v rozhovoru mluví o tom, jak důležitá taková výhra pro mladý tým je, zmiňuje také fakt, že mužstvu zvedne sebevědomí či že v příštím kole chtějí valcíři opět naplno bodovat, a sice na hřišti Vrchoviny.
18.10.Radek Šmíd, rozhovor se sportovním ředitelem mládeže-red-V rozhovoru jsme vyzpovídali Radka Šmída, sportovního ředitele mládeže FK Frýdek-Místek. Zmiňuje například to, jestli zvažuje nějaké změny, které by ještě více hráčům pomohly, zamýšlí se nad tím, co by mohlo pomoci při práci s mládeží a pozastavuje se i nad tím, proč je o fotbal enormní zájem i mezi mladými dívkami.
16.10.Lipina poprvé doma vítězná. Výhru nad Zlínem vystřelil Kovařík-red-Ve 12. kole MSFL se Lipina dočkala prvního domácího vítězství. Duel proti rezervě Zlína rozhodla jediná branka, kterou vstřelil na začátku druhého poločasu Marián Kovařík. Ten tak valcířům vystřelil cenné tři body za výhru 1:0. Lipina si tak polepšila na 11 bodů a posunula se na 15. místo.
13.10.Na hráčích jde vidět, že jim výsledky nejsou lhostejné, říká nový trenér Lipiny Pištěk-red-Lipinu převzal v nelehké situaci, kdy se krčí až na 16. místě v tabulce MSFL, Robert Pištěk. Ten v rozhovoru mluví o tom, s jakými ambicemi a cíli k týmu přišel, co ho přimělo k tomu dohodnout se právě s Frýdkem-Místkem či jak by se družstvo mělo prezentovat ve zbylých zápasech podzimní části. A nastiňuje také změny, které by měly přijít v zimě.