Archiv článkůV červnu 2022 vyšly tyto články:

4.6.Lipina znovu potvrdila svou formu!Redakce“Porazili jsme rivala z Vratimova což je nejdůležitější, ale mrzí mě hlavně naše taktická nevyzrálost, kdy dostáváme sami sebe pod tlak. 3 žákovské chyby a 3 góly. Týmy MSFL nás prostě vytrestají a tohle se dnes stalo. Nesmí se to opakovat. Na druhou stranu hráče musím pochválit protože otočili nepříznivý výsledek. Teď nás čeká Jihlava.” Trenér A-týmu Robert Pištěk.
11.6.Lipina nadělila na závěr sezóny 6 gólů béčku JihlavyFRM - JIB 6:1, 32.kolo | Michal RaškaNa poslední zápas Frýdku-Místku v letošním ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy zavítalo za velmi pěkného počasí jen 248 diváků. První půle nabídla plno šancí, ale míč se zatřepal v síti velmi mladého mužstva z Jihlavy pouze jednou. Ve druhé polovině byl k vidění válcovenský gólostroj, a také proto si Lipina připsala za vítězství 6:1 zasloužené tři body, které jí pomohly k definitivnímu upevnění 8. místa.
12.6.100 na 100redakceFrýdek-Místek
13.6.Fantastické výsledky dorostu a skalp Baníku OstravaMichal RaškaVíkendový program mládeže nabídl opět plno zajímavých utkání a turnajů. A právě zápasy kategorií dorostu musely potěšit každého fanouška Lipiny, neboť přišly výhry na všech frontách. Žáci rovněž předvedli skvělé výkony a připsali si výhru nad Baníkem Ostrava, zatímco přípravky se během víkendu zúčastnily nabitých turnajů.
15.6.Předprodej vstupenek na mistrovství Evropy žen do 19 let!Michal RaškaPřesně za 12 dní začne mistrovství Evropy žen do 19 let úvodním zápasem České republiky s Francií v pondělí 27. června na Městském stadionu ve Vítkovicích. Stadion Stovky bude hostit tři utkání základní skupiny. 3. července se ve Frýdku-Místku představí také Česká reprezentace v souboji s Itálií.
16.6.Na Stovkách se konal den dětíMichal RaškaZa krásného slunečného dne se ve středu 15. 6. na hlavním hřišti stadionu Stovky, ku příležitosti oslav 100 let fotbalu ve Frýdku-Místku, konal den dětí. Akce se zúčastnilo zhruba 130 dětí v předškolním věku, z mateřských školek Campany, Berušky, Mateřídoušky a Naděje, které postupně zdolávaly šestnáct disciplín, jež si pro ně přichystali místní trenéři mládeže. Klub by chtěl zároveň poděkovat partnerům akce, kterými byli Česká podnikatelská pojišťovna ČPP a RK Chlebek s.r.o.
17.6.Sedmnáctka porazila Kroměříž, U12 narazila na vítěze z KarvinéMichal RaškaDorost má sezónu kompletně za sebou. Devatenáctka pod vedením Romana Vojvodíka sice doma překvapivě podlehla Kroměříži, ovšem to napravili svěřenci Kamila Rašky, kteří jednoznačně zvítězili. U12 hrála na půdě vítěze z Karviné stejně jako U13, i tady se poslední body dělily na obě strany.
20.6.Utkání legend rozhodly penaltyMichal RaškaSlunečná sobota patřila Frýdku-Místku, tedy alespoň tomu fotbalovému, jelikož se na Stovkách slavilo výročí 100 let od založení klubu. K tomuto jubileu Válcovny uspořádaly utkání legend, které bylo velmi vyrovnané, zábavné a rozhodnout nakonec musely až pokutové kopy. Klub by chtěl zároveň poděkovat všem partnerům, kteří se na této akci podíleli.
22.6.Shrnutí sezóny s trenérem Robertem PištěkemMichal RaškaFrýdeckomístecký klub převzal ve velmi špatné situaci, neboť se Lipina nacházela na šestnáctém místě tabulky MSFL. Odchovanec havířovského fotbalu ovšem mužstvo společně se svým asistentem Markem Smrčkou stmelil a splnil hlavní cíl, kterým byla záchrana Válcoven ve třetí lize. V jarní části navíc Frýdek-Místek předvedl fantastickou jízdu a umístil se v samém středu soutěže na osmé pozici. V rozhovoru jsme vyzpovídali lodivoda Lipiny trenéra Roberta Pištěka.
24.6.Rozpis zápasů podzim 2022Michal RaškaVytáhněte si kalendář, byla rozlosována soutěž Moravskoslezské fotbalové ligy a českého poháru. Frýdek-Místek se v prvním ostrém utkání sezóny v rámci 1. kola českého poháru podívá na hřiště divizního Frenštátu pod Radhoštěm. Týden posléze se na Stovkách utká v 1. kole MSFL s béčkem Zlína. Na podzim se Lipina představí doma také proti nováčkovi z Frýdlantu nad Ostravicí.
30.6.Program přípravných zápasůMichal RaškaKrátká přestávka bez frýdeckomísteckých fotbalistů rychle utekla a jsou tady přípravné zápasy! Od pondělí 4. 7. se A-tým ponoří do tréninkového procesu a během příštího týdne ještě stihne první přátelské utkání s béčkem Zbrojovky Brno. V přípravě se mohou fanoušci Lipiny těšit minimálně na čtyři utkání, přičemž se alespoň jedno odehraje na Stovkách.