Lipina proti rezervě Górniku Zabrze byla lepším týmem. Vyrovnala ale až v závěru

V sobu 19. února dopoledne sehrála Lipina další přípravné utkání na jarní část MSFL. Tentokrát ji prověřila rezerva polského celku Górnik Zabrze. Duel skončil smírně 1:1, byť valcíři byli lepším týmem. Remízu zachraňoval v úplném závěru Jaroslav Juříček.

Klání proti polskému soupeři se neslo v hodně bojovném duchu. Zápas do značné míry ovlivňoval silný vítr. Bojovný duel příliš šancí nenabídl. Domácí celek se ujal vedení díky nedostatku důrazu v obraně Lipiny. Valcíři pak ve druhém poločase dominovali třicet minut, ovšem žádnou větší brankovou příležitost si nedokázali vypracovat. Vyrovnání se tak dočkali až v úplném závěru, kdy v 90. minutě vyrovnal po standardní situaci Jaroslav Juříček. Lipina se tak s rezervou Górniku Zabrze rozešla smírně 1:1.

Górnik Zabrze B – FK Frýdek-Místek 1:1 (1:0)