Přehled zápasů v týdnu od 11.11. do 17.11. 2019

Přehled zápasů v týdnu od 11.11. do 17.11. 2019.

17.k. MSFL: muži - FC Velké Meziříčí 3:0 (2:0) - branky FM: Hýbl, Teplý z pk., Hykel

MFK Karviná - starší dorost U19 4:2 (3:1)

Baník Ostrava - starší žáci U15 11:0
Sestava FM: Řeha (41. Jeřábek) - Kunčík (65. Bartek), Cudzik, Jedlička (41. Pohludka), D. Němec, Žiga, Křížek, V. Míček (c), V. Kováč, O. Švrček, Michalík (60. Pastucha). Trenéři: Radek Šmíd a David Stachovec.

Baník Ostrava - starší žáci U14 5:0 (0:0)
Sestava FM: Šimeček (58. Maruchnič) - Teichmann (53. Tománek), J. Míček (c), Nalewajka, Karas (53. Matula), Čapčuch (53. Deingruber), Roman (72. Kabát), J.Foldyna, Táborský, Stryja (53. Vrobel), Golich (72. Strack). Trenéři: Lubomír Macíček a Miroslav Poledník.
Kluci proti Baníku Ostrava v první půli předváděli fotbal, kterým bychom se chtěli prezentovat ve všech zápasech. S napadáním soupeře již na jeho polovině, být důrazný v osobních soubojích a organizovaný v obranné činnosti celého týmu. Toto se nám podařilo, ale po příchodu ze šaten jsme soupeři nabídli během tří minut tři góly vlastními chybami. Tím bylo o osudu utkání rozhodnuto.

Fastav Zlín - starší žáci U15 7:4 (6:1) - branky FM: Švrček, Kunčík, V. Míček, Hofírek.
Sestava FM: Dudek (41. Řeha) - Kunčík, Cudzik, Bartek (41. Jedlička), D. Němec, Žiga, (75. Pastucha) Křížek, V. Míček (c), V. Kováč (69. Zezula), O. Švrček, Michalík (50. Hofírek). Trenéři: Radek Šmíd a David Stachovec.

Fastav Zlín - starší žáci U14 5:0 (1:0)
Sestava FM: Šimeček (62. Maruchnič) - Teichmann (41. Tománek), Míček, Nalewajka, Karas (48. Deingruber) - Roman (27. Šmondrk), Stryja, Táborský, Michalík (48. Vrobel) - Golich (62.Strack), Foldyna. Trenéři: Lubomír Macíček a Miroslav Poledník.
Poslední podzimní utkání jsme odehráli ve Zlíně. První poločas byl vyrovnaný, z naší strany dobrý, jen můžeme litovat neproměněných velice dobrých brankových příležitosti, bohužel soupeř dokázal jednu ze svých šanci proměnit. Do druhého poločasu jsme vstoupili velice aktivně a soupeře přehrávali. Po úvodním tlaku, kdy jsme nevyužili naši aktivitu proměnit v gól, jsme díky našim chybám nabídli soupeři dát další branky. V celé podzimní části soutěže jsme u kluků postrádali větší nasazení, dynamičnost, výbušnost, chyběl nám rozdílový hráč, který se nebojí vzít zodpovědnost na sebe, a ještě něco vymyslet a připravit. Tyto důvody nás stály pomyšlení na lepši umístění v tabulce, a na které se během zimní přípravy zaměříme a budeme se snažit tyto nedostatky odstranit.

mladší žáci U13 - Odra Petřkovice 5:9 (1:3, 4:3, 0:3) - branky FM: Bojda, Kakara, Meca, Tvarůžka, Végh
Sestava FM: Cáder, Pastrňák, Rára - Gongol, Žáček, Hrůzek, L. Hlavatík, T. Rek, Végh, Rozdolský, Nešetřil, Pečiva, D. Prepsl, Majer, Tvarůžka, Meca, Molitor, Bojda, Kakara. Trenéři: Martin Rojíček a František Hlavatík.

mladší žáci U12 - MFK Vítkovice (příprava, pátek 15.11. - hř. Stovky, 18.00 h)