Přehled zápasů v týdnu od 18. do 24. 5. 2020

Přehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 18. do 24. května 2020.

MUŽI

MFK Vítkovice - muži 8:1 (3:1) - branka FM: Kiška

MFK Karviná - muži 7:0 (3:0)

DOROST

Vratimov - starší dorost U19 5:6 (3:2) - branky FM: Pavela 2, Benc 2, Křenek, J. Mikulenka
Sestava FM: J. Málek (46. Sýkora) - Hammer (46. Procházka), Bányácski, Forch (46. Packo), Dudek - Packo (46. Krajčo), J. Mikulenka - Křenek (46. Chýlek), Corriero, Fulnek (46. Pavela) - Benc. Trenéři: Jan Žižka a Jakub Hottek.

starší dorost U18 - Slovan Ostrava 2:3 (0:2) - branky FM: Siedlok, Mokroš z pk.
Sestava FM: Rusek - Mokroš, Kolář, Tomančák (46. Cempírek), Nytra (46. D. Foldyna) - Psota (46. Moják), M. Merta (c), Rakovcij, Filipek - Zrůnek, Siedlok. Trenér: Roman Vojvodík.

ŽÁCI

starší žáci U15 - FC Hlučín 4:2 (2:2) - branky FM: Kunčík 2, V. Kováč, Kuboš
Sestava FM: Řeha (46. Pohludka) - Jedlička, Cudzik, Žiga, Kuboš - Kunčík, V. Míček (c), Křížek, Žáček - Švrček, V. Kováč. Trenér: Roman Vojvodík a Adam Filip.
Do hry zasáhli: Hofírek, Bartek, Zelenka

starší žáci U14 - FC Hlučín 14:2 (10:0) - branky FM: Michalík 4, Roman 3, J. Foldyna 2, R. Foldyna, Schwarz, J. Míček, Rašovský, Strack
Sestava FM: 1. poločas: Šimeček - Vrobel, J. Míček, Golich, Tománek - Nalewajka, Schwarz, Rašovský, Michalík - R. Foldyna, J. Foldyna
2. poločas: Šimeček - Matula, Čapčuch, Stryja, Grobař - Šmondrk, Novák, Dolný, Roan - Hottek, Kabát (Strack)
Trenér: Lubomír Macíček.

Fotbal Třinec - mladší žáci U13 7:16 - branky FM: Tvarůžka 4, Moravec 3, Prepsl 2, Hlavatík 2, Hudeček, Volný, Bojda, Gongol, Meca

mladší žáci U12 - FC Vítkovice 1919 3:8 (1:5,2:1,0:2) - branky FM: L. Vyvial, Mucha, Horňák
Sestava FM: Smolík, Stromšík - Mohelník, Janík, L. Vyvial, Žáčík, Šuhajda, Mucha, Michna, Šištík, Vaculík, Gardoš, Horňák, Galásek, Tsitzas, Schwarcz. Trenéři: Radek Šmíd, Robert Schedling a Ján Balko
Mrzí nás první třetina, kterou jsme zaspali a hráli bez nasazení. V dalším průběhu utkání jsme si vyrvořili řadu šancí, ale bohužel jsme z nich nedokázali vytěžit další branky. Postupnými krůčky chceme jít dále sportovně nahoru, což věříme, že půjde.