Archiv článků

V květnu 2024 vyšly tyto články:

1.5.Vedoucí rezerva Baníku odjela s výhrouFRM - OSB 0:1, 33.kolo | Michal RaškaNa prvního máje se ve Stovkách utkaly Válcovny s lídrem tabulky rezervou Baníku Ostrava. Domácí trenér Martin Šrámek dnes postrádal pár hráčů, kteří kvůli hostování z Baníku nemohli nastoupit. Krásná návštěva 782 diváků viděla jedinou branku, o kterou se postaral hostující Tomáš Sirotek. Ostravské béčko si tak odvezlo tři body a upevnilo svou vedoucí pozici v tabulce. Lipina klesla na 9. místo. Už v sobotu zavítají Valcíři do Hlučína.
2.5.Náročný program zakončíme v HlučíněHLU - FRM 3:2, 26.kolo | Michal RaškaVe 26. kole zavítají Válcovny na půdu Hlučína. Ten se aktuálně nachází na 6. místě s pětibodovým náskokem na devátou Lipinu. Vzájemné utkání na podzim skončilo smírně 1:1. Utkání začíná v sobotu 4. května od 18:00.
5.5.Na Hlučín jsme výsledkově nestačiliHLU - FRM 3:2, 26.kolo | Michal RaškaV sobotní podvečer 26. kola zavítaly Válcovny do Hlučína. Vstup do utkání se nám povedl po brance Bialka, ovšem soupeř utkání otočil ještě do poločasové přestávky. Ve druhé půli domácí přidali jednu branku, stejně jako si další zásah připsal Bialek. Frýdek-Místek tak podlehl 2:3. Příští týden zavítá na Stovky Start Brno.