Archiv článkůV červenci 2018 byly zveřejněné tyto aktuality

2.7.Smutná zprávaVe věku 77 let nás po těžké nemoci opustil bývalý trenér Petr Uherek. Poslední rozloučení proběhne v úterý 3. července ve 13.30 hodin ve smuteční obřadní síni na městském hřbitově ve Frýdku-Místku. Děkujeme všem, kteří tichou vzpomínkou uctí jeho památku.
3.7.S Třincem ve SmilovicíchDruhé přípravné utkání odehrají Valcíři ve Smilovicích, kde budou ve čtvrtek 5. července našim soupeřem junioři Třince. Utkání má výkop naplánovaný na 10 hodinu.
9.7.V úterý hrajeme s GKS TychyV úterním odpoledni, přesněji v 17.00 hodin, bude dalším soupeřem našich A mužů polský tým GKS Tychy. Duel s druholigovým celkem se odehraje nakonec na vedlejším hřišti ve Valašském Meziříčí.
12.7.S Petřkovicemi už dopoledneV Petřkovicích se bude hrát již v 10.15 hodin. Důvod? „Prvním je přání hráčů, kteří nebudou mít rozbitý víkend. Druhým pak sportovní, kdy sami na sobě jsme si vyzkoušeli, jaké to je, vstávat v pět ráno a odjíždět třeba do Velkého Meziříčí, vzdáleného více než dvě stě kilometrů. To už v autobuse prohráváte 0:1. Chceme tak touto změnou nechat zakusit i našim soupeřům, jaké to je, si ráno přivstat a dojet do Ostravy na 10.15,“ vysvětlil pro klubový web předseda Petr Tač. „Zároveň se domníváme, že třetí liga si zaslouží větší pozornost i odborné veřejnosti trenérů, skautů a hráčů z okolí, kteří tak budou mít možnost zhlédnout náš zápas a odpoledne jít na ten svůj. Očekávám vyšší návštěvnost a věřím, že vzniká nová tradice,“ dodal šéf Petřkovic.
17.7.Změna času zápasu s ČeladnouFanoušky frýdecko-místeckého fotbalu upozorňujeme na změnu začátku přípravného utkání s Čeladnou. Hrát se bude ve Stovkách tuto sobotu 21. července, ale již od 10.00 hodin.
24.7.Láďa Krabec má narozeninyMasér našeho "A" týmu Ladislav Krabec slaví v úterý 24. července své 72. narozeniny. Tímto mu celý klub MFK FM přeje pevné zdraví, štěstí a spokojenost.
24.7.Roman Vojvodík oslavencemDnešním oslavencem je i odchovanec Lipiny, její bývalý kapitán a v současnosti šéftrenér mládeže MFK F-M Roman Vojvodík. Přejeme vše nejlepší a gratulujeme!
26.7.Slaví rovněž trenér A týmuS oslavenci se nám v tomto týdnu roztrhl pytel. Své 36. narozeniny oslaví ve čtvrtek 26. července trenér třetiligového A týmu Jan Žižka. I jemu celý klub MFK FM přeje pevné zdraví, štěstí a spokojenost.
29.7.V MOL Cupu do FrýdlantuVýsledky předkola MOL Cupu rozhodly, že v prvním kole poháru budeme zajíždět na půdu Frýdlantu nad Ostravicí. Úřední termín je stanoven na středu 15. srpna 17:00. Může se však ještě změnit. Hrát se bude na hřišti soupeře.