Fotbalové odpoledne s Dětským domovem Na Hrázi

Fotbalový klub MFK Frýdek-Místek pořádá ve spolupráci s hráči A týmu a fanounoušky z Lipina Ultras fotbalové odpoledne s Dětským domovem Na Hrázi.

Zajímavou a hlavně velmi prospěšnou akci plánují společně uspořádat fotbalisté MFK Frýdek-Místek v úzké spolupráci s fanoušky Lipina Ultras. Ti pozvali na středu 18. září do frýdeckých Stovek děti z frýdecko-místeckého Dětského domova Na Hrázi. Celé fotbalové odpoledne by mělo vypuknout v 15.30 hodin, kdy se budou na základě losu sestavovat 4 fotbalová družstva, která si to následně od 16.00 hodin mezi sebou rozdají na 2 minihřištích (umělá tráva ve Stovkách) o to, kdo se stane premiérovým vítězem společného fotbalového odpoledne. Celá akce bude následně od 17.30 hodin ukončena oceněním těch nejlepších. 

Všichni, kteří celou akci naplánovali a hlavně ji i ve středu uspořádají, zvou do Stovek také ostatní fanoušky. Přijďte povzbudit nejen hráče A týmu, ale především děti, pro které se celá akce pořádá. K dispozici bude zdarma občerstvení s nealko nápoji, suvenýry a skákací hrad. 

Od 18.30 hodin poté proběhne ve VIP prostorech stadionu setkání fanoušků s vedením klubu a hráči MFK Frýdek-Místek.