Dorost se účastní futsalové ligy

F r ý d e k-M í s t e k - Zpestřením pro dorostenecké kategorie U18, U17 a U16 je v zimní přípravě účast v 2. frýdecko-místecké lize v sálové kopané.

Tým MFK Frýdek-Místek složený z hráčů dorosteneckých kategorií U18, U17 a U16 se účastní 27. ročníku 2. frýdecko-místecké ligy v sálové kopané. „Účast záležela na rozhodnutí kluků, a to bylo jednoznačně kladné. Tudíž jsme se přihlásili,“ řekl šéftrenér dorostu Roman Vojvodík„Pro kluky to bude zpestření zimní přípravy, navíc je to i zajímavá konfrontace s dospělým fotbalem a také určitá forma kondičního tréninku, dodal Vojvodík.

Ligy se účastní sedm týmů - MFK Frýdek-Místek, Kuna Team, Tuzemáci, GMC, Autodoprava Ježík, Stará Riviera, Šošoni Baška a Finstal Lučina. První zápasy už mají Valcíři za sebou. V neděli je čekala v hale na Horničáku tři utkání. Na Tuzemáky zvítězili 8:3, GMC rozstříleli 10:2 a Kuna Teamu podlehli 1:4. Jak už bylo uvedeno, tým Lipiny byl složen napříč dorosteneckými kategoriemi. Úvodní zápasy odehrál v sestavě Jakub Rusek (U18) - David Foldyna (U18), Marek Rakovcij (U18), Ondřej Maléř (U17), Daniel Jurga (U17), Patrik Vyvial (U17), Filip Šponer (U18), Michael Moják (U18), Jakub Cempírek (U18), Nicholas Nytra (U18). Nejvíce se střelecky dařilo Filipu Šponerovi.