U9 se zúčastnila prestižních turnajů

F r ý d e k-M í s t e k - Naši malí Valcíři z U9 si rozhodně na nudu stěžovat nemohou. Během posledních čtrnácti dnů se totiž svěřenci trenérů Konečného, Tarkoše a Hrůzka zúčastnili hned čtyř turnajů a rozhodně se neztratili.

Příbor, Bruntál, Uničov a Bílovec. Tyto čtyři turnajové destinace čekaly na hráče naší U9 v první polovině února. Na prestižních turnajích došlo k měření sil s mnoha kvalitními soupeři. „Kluci dokázali, že mají chuť a sílu předvádět své nejlepší výkony. Snažili se hrát na plný plyn, i když nás trápila větší marodka,“ chválil trenér Frýdku-Místku David Tarkoš.

Frýdek-Místek ze zmíněných turnajů neodjížděl s prázdnou. V Příboru sice skončil na "nepopulárním" bramborovém místě, v Bruntálu a Uničově jsme však byli bronzoví a v Bílovci dokonce stříbrní. Neuniklo nám také individuální ocenění, když byl na turnaji v Uničově oceněn jako nejlepší hráč Matyáš Nábělek. „Poděkování patří všem dětem, kteří se těchto turnajů zúčastnily a rodičům za krásnou podporu a kulisu, kdy jsme se vždy cítili jako v domácím prostředí,“ dodal kouč Valcířů.