Dalším soupeřem Valcířů bude béčko Baníku

V úterý 26. května sehrají fotbalisté A týmu další přípravné střetnutí, tentokráte se ve Stovkách poměří s třetiligovým béčkem ostravského Baníku.

Po dvou venkovních zápasech se svěřenci trenéra Michala Hubníka budou moci představit také našim fanouškům. Duel s Baníkem Ostrava B se totiž odehraje v úterý na hlavním stadionu ve Stovkách. Vstup na toto přípravné střetnutí bude mít ale přeci jen určitá pravidla.

Od pondělí 25. května jsou již povoleny pořádat hromadné sportovní akce ve venkovních prostorech s účastí nejvýše ve stejný čas 300 osob. V praxi to bude vypadat tedy tak, že do ochozů bude vpuštěno před utkáním "pouze" 200 diváků/fanoušků. Víc se jich zkrátka na stadion nedostane (pokud se však epidemiologická situace bude vyvíjet dobře, od 8. června má toto číslo vzrůst na 500 a od 22. června na 1000 osob). 

Věříme, že si diváci cestu do Stovek najdou. V soupeřově sestavě se mají navíc objevit i jména spojená s ligovým áčkem, takže i třetí přípravný duel přinese Valcířům velmi silného soka. Pro ty, kteří se z pracovních, nebo jakýchkoliv dalších důvodů na zápas dostavit nemohou, máme zprávu, že utkání budeme prostřednictvím společnosti StarMedia s.r.o., vysílat živě na našem kanále YouTube (MFK Frýdek-Místek). 

Další věc, na kterou chce klub fanoušky upozornit, je, že se na všechna domácí střetnutí (příprava) bude vybírat jednotné vstupné ve výši 50 Kč. I proto na zápasy nebudou platit žádné permanentní vstupenky, VIP vstupy, apod. Veškerý výdělek z utkání s Baníkem B, Havířovem, Petřkovicemi a Polankou, bude následně pak předán lékařům a sestřičkám pracujícím v tzv. první linii v Nemocnici Frýdek-Místek. Divákům, kteří jakýkoliv přípravný duel navštíví a přispějí tak, bychom chtěli předem velice rádi poděkovat. "Co se týče majitelů permanentních vstupenek, kteří přišli zrušením jarní odvetné sezony o část zápasů, tak ty bychom chtěli před startem sezony 2020/2021 u nákupu nových permic zvýhodnit. A to tak, že když vrátí starou permanentku, tu novou dostanou s 50% slevou," sdělil sportovní ředitel A týmu Daniel Černaj.

Foto: web FCB