Turnaj dětských domovů a ADRY se i přes neduhy počasí vyvedl

F r ý d e k-M í s t e k - Stadion Stovky měl v neděli 21. června hostit turnaj dětských domovů a ADRY Frýdek-Místek. Jak se ale říká, počasí nelze poručit. Vytrvalé deště přesunuly dějiště turnaje na 5. Základní školu ve Frýdku-Místku. Na dobré náladě to ovšem všem aktérům rozhodně neubralo.

I přes nástrahy počasí můžeme konstatovat, že první ročník Turnaje dětských domovů a dobrovolnického centra ADRA Frýdek-Místek se povedl. Ano, počasí sice nedovolilo hrát na našem krásném stadionu, ale i v tělocvičně 5. Základní školy se odehrávaly zajímavé fotbalové souboje. Do těch se zapojilo šest týmů složených z Dětského domova Frýdek-Místek, Ostrava-Kunčice, Čeladná a celku ADRY. V turnaji nakonec zvítězil jeden z týmů Dětského domova Frýdek-Místek pod názvem Bobři z hráze I, který v dramatickém finále porazil na penalty Kunčice. Důležité však především bylo, že se všichni bavili a užili si sportovní neděle.

Všechny týmy se samozřejmě mohly těšit také z cen. Ty věnoval do turnaje i MFK Frýdek-Místek z.s. jakožto jeden z podporovatelů akce. Ceny na vyhlášení předávali předseda MFK Frýdek-Místek z.s. Radim Mamula, sportovní ředitel mládeže Radek Šmíd a za město Frýdek-Místek náměstek primátora Radovan Hořínek. „Velmi vydařená akce, povedený turnaj, bylo krásné pozorovat nadšené kluky a holky. Fotbal spojuje a těšíme se na všechny v dalším ročníku. Šlo vidět, že hráči, hráčky a pořadatelé tam nechali srdíčko, byl to parádní den, řekl k turnaji předseda z.s. Radim Mamula. Nám nezbývá, než se k těmto slovům připojit, těšit se na další ročník a přát si o něco lepší počasí.