U13 čeká o víkendu Chotěboř Cup

F r ý d e k-M í s t e k - Druhý srpnový víkend bude pro Valcíře z U13 útočištěm Vysočina, kde se zúčastní Chotěboř Cupu. Klukům samozřejmě držíme palce.

Chotěboř Cup nabídne 8. a 9. srpna kvalitně obsazený turnaj a jistě zajímavé a dramatické zápasy. Do Chotěboře se nakonec sjede pouze tuzemská špička, byť byly v plánu i zahraniční soupeři. Zasáhla však vyšší moc v podobě nelehké koronavirové situace. Turnaje se zúčastní 17 týmů, kterou budou rozděleny do tří základních skupin. Lipina byla nalosována do skupiny C, kde se utká s Teplicemi, Motorletem Praha, Slovanem Liberec a Cidlinou/Novým Bydžovem. Tyto zápasy odehrajeme ve sprotovním areálu Nasavrky.

Jak bylo zmíněno 17 účastníků bude rozděleno do 3 skupin, ve kterých budou hrát systémem každý s každým. Týmy, které se umístí v základní skupině na 1. a 2. místě, tak postupují v neděli do zlaté skupiny. Týmy, které se umístí na 3. a 4. místě, tak postupují v neděli do stříbrné skupiny. A týmy, které se umístí na 5. a 6. místě, tak postupují v neděli do bronzové skupiny. Herní doba je 1x30 minut. Hraje se na hřiště od velkého vápna k velkému vápnu, v sestavě 8+1.

ÚČASTNÍCI TURNAJE: FK Teplice, MFK Frýdek-Místek, RMSK Cidlina/Nový Bydžov, Motorlet Praha, FC Slovan Liberec, SK Dynamo České Budějovice, FK Ústí nad Labem, FK Mladá Boleslav, SK Roudnice nad Labem, FC CHotěboř, FK Pardubice (dva týmy), Bohemians Praha, FTA Acadamy, SFC Opava, FC Slovan Havlíčkův Brod, MFK Vítkovice.