Přehled zápasů v týdnu od 21.9. do 27. 9. 2020

Přehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 21. do 27. září 2020.

1.k. Okresní soutěž: Chlebovice - Lipina 3:2 (2:2) - branky FM: Fr. Végh st., R. Vyvial

ODLOŽENO!!! 8.k. MSFL: MFK Frýdek-Místek a.s. - Rosice (sobota 26.9. - hř. Stovky, 10.15 h)

U19 | 6.k. MSDL: starší dorost U19 - Vysočina Jihlava 0:2 (0:2)
Sestava FM: Folta (46. Dragon) - Mokroš, Hammer, Šponer, D. Foldyna (46. Kocián) - Filipek (46. Klimeš), M. Merta (c), Maléř, Brojač (46. J. Bartek, 77. Střižík) - Siedlok, Šeba. Trenéři: Roman Vojvodík a Radomír Dian.
V základní sestavě jsme oproti Třinci udělali řadu změn a dali šanci v podstatě všem starším hráčům. První půle se nám ale vůbec nevydařila, ostatně moc nám nepomohl ani brzký inkasovaný gól z pokutového kopu. Ono, v podstatě obě branky byly zbytečné a dali jsme si je v podstatě sami. V druhé půli jsme udělali některé změny a hru vyrovnali. Bohužel se nám nepovedlo zápas zdramatizovat snížením. V sobotu se musíme plně koncentrovat na zápas se Znojmem, který pro nás bude nesmírně důležitý.

ODLOŽENO!!! U19 | 8.k. MSDL: starší dorost U19 - 1.SC Znojmo (sobota 26.9. - hř. Stovky, 13.00 h)

U18 | 6.k. MSDD-E: Hranice - starší dorost U18 1:6 (0:2) - branky FM: Siedlok 2, P. Vyvial, Střižík, Rimmel, Králík
Sestava FM: Dragon - P. Vyvial (c), J. Bartek (46. Bartek), Kiš, Filipek - Hrabec, Berek (77. Rimmel), Střižík, Brojač (46. Janošec) - Králík (82. Brettschneider), Siedlok (82. Vicher). Trenér: Rostislav Pikonský.

U18 | 8.k. MSDD-E: Kroměříž - starší dorost U18 0:0
Sestava FM: Dragon - Račev, Kiš, P. Vyvial (c), Rimmel (64. Kunčík) - Janošec, Maléř, Hrabec, Vicher (60. V. Míček) - Berek, Králík (86. Brettschneider). Trenér: Rostislav Pikonský.

U17 | 6.k. MSDL: mladší dorost U17 - Vysočina Jihlava 2:6 (1:4) - branky FM: Vlačuha, Kunčík
Sestava FM: Pracuch - Szalbot, Štětinský (77. A. Kováč), J. Míček, L. Rek (c) (34. Barčák), F. Kowalczyk, A. Kowalczyk, Hlosta, Kunčík (75. P. Němec), Vlačuha, V. Kováč (46. D. Němec). Trenéři: Karel Orel a Miroslav Onufer.

Setkali jsme se opravdu s velice kvalitním týmem s dobrými individuálními a kombinačními schopnostmi. Hosté byli velice silní na míči. Proti takovému soupeři se musíte vyvarovat chyb nebo jich udělat opravdové minimum. To se nám bohužel nepovedlo. Opět jsme pak v první půli měli hluchou pasáž, kdy nám soupeř vstřelil tři rychlé branky. Když už jsme pak v druhé půli korigovali na 2:4 a mohli utkání zdramatizovat, opět jsme chybovali a byli nedůslední v obranné fázi.

ODLOŽENO!!! U17 | 8.k. MSDL: mladší dorost U17 - 1.SC Znojmo (sobota 26.9. - hř. Stovky, 15.15 h)

U16 | 6.k. MSDD-E: Hranice - mladší dorost U16 1:2 - branky FM: V. Kováč, Cudzik
Sestava FM: Brus - Jedlička, Cudzik, Zelenka (46. Hofírek), Žiga - Ježík, M. Bartek, D. Němec (60. Šimíček), Zezula (65. F. Pikonský) - Kováč (70. Kalina), Jeřábek. Trenér: Kamil Raška.
Když to srovnám s výkony v předchozích zápasech, utkání se nám příliš nepovedlo. Oko diváka fotbal z obou stran na umělé trávě moc nepotěšil. Přesto jsme zvítězili, když v závěru vystřelil tři body Maty Cudzik.

U16 | 8.k. MSDD-E: Kroměříž - mladší dorost U16 2:2 (1:0) - branky FM: Žiga, Zezula
Sestava FM: Brus (46. Pohludka) - Jedlička, Šimíček (46. Žiga), Cudzik (c), Zelenka (46. Kunčík), Ježík, Pikonský (46. Hlosta), Zezula, Hofírek (46. V. Kováč), Kalina (46. D. Němec), Jeřábek (46. V. Míček). Trenér: Kamil Raška.
Vyrovnané utkání. V první půli byli lepší domácí, v druhé pro změnu my. Remíza zasloužená pro obě strany.

U15 | 6.k. MSŽL: starší žáci U15 - FC Vítkovice 1919 10:1 (3:1) - branky FM: Rašovský 3, Michalík 3, J. Foldyna 2, Hottek, L. Novák
Sestava FM: Šimeček (65. Kristofory) - Teichmann (46. Stryja), J. Míček (c), Golich, R. Foldyna (65. Čapčuch), J.J. Nalewajka (46. Stryja), M. Schwarz (56. Šmondrk), Michalík, Hottek (56. L. Novák), Rašovský, J. Foldyna. Trenéři: Miroslav Poledník a Lubomír Macíček.
Úvod utkání nám pravděpodobně vinou, že soupeř, který je na dně tabulky, se porazí sám, vůbec nevyšel. Takže od třetí minuty šly Vítkovice do vedení. Postupem času jsme začali soupeře přehrávat, ve druhém poločase i dominovat a zcela zaslouženě zvítězili.

U14 | 6.k. MSŽL: starší žáci U14 - FC Vítkovice 1919 2:1 (2:0) - branky FM: Vlček 2
Sestava FM: Kristofory (41. Strmiska) - Hrůzek (41. Majer), F. Végh, Fr. Volný (c), Chýlek, Haslhofer (72. T. Rek), Hlavatík, Fil. Végh (41. Meca), Pečiva (61. Nešetřil), Vlček, Tvarůžka (50. Vrobel). Trenéři: Josef Bardoň a David Stachovec.
Soutěž je opravdu kvalitní a je jedno, jestli hrajete se soupeřem z vrchní části tabulky nebo z té na opačné straně. Utkání s Vítkovicemi tomu přesně bylo důkazem, a i když tabulkově soupeř obsazuje momentálně poslední příčku soutěže, museli jsme kluky od začátku nabádat, aby k utkání přistoupili zodpovědně a s respektem. Utkání mělo spousty skvělých a zajímavých momentů na obou stranách. Sice první poločas byl jednoznačně v naši režii, ale ten druhý byl úplný opak. Místo toho, aby kluci hru uklidnili, zpřesnili přihrávky a postupným vytvářením šancí se snažili překvapit soupeře, vrhli se do rychlé ofenzívy, kdy přestali myslet na obrannou činnost a to se nám málem nevyplatilo. Utkání jsme zvládli a už teď se těšíme na další zápas, které příští týden absolvujeme na hřišti Slovácka.

FUT. U15 | 8.k. Krajský přebor: Jablunkov - starší žáci Future U15 2:4 - branky FM: Molitor 2, Strack, Roman.
Sestava FM: Strmiska - Matula, Stryja, Deingruber (c), Strack, Roman, Rozdolský, Majer, T. Rek, Molitor, Hrůzek, Gongol, Rodek. Trenér: David Hejda.

FUT. U13 | 8.k. Krajský přebor: Jablunkov - mladší žáci Future U13 5:4 - branky FM: Skotnica 2, Bardoň 2
Sestava FM: Cibulka - Bardoň, Hejda, Sochor (c), Tengler, Šigut, Čapanda, Bušovský, Laník, Holek, Skotnica. Trenér: František Végh.

PŘÍPRAVKY

U11 | Okres MŽ (úterý 22.9. - hř. Lískovec, 16.30 h)

U11 | Landek Cup - 4. místo

U10 | Ondrášovka Cup: předkolo - 3. místo, postup do kvalifikace
Výsledky: MFK FM - Nový Jičín 3:0, MFK FM - Hlučín 3:0, MFK FM - Valmez 0:1, MFK FM - Písek 5:1, MFK FM - Poruba 1:11

U10 | Okres MŽ (neděle 27.9. - hř. Dobrá, 10.00 h)

U9 | Ondrášovka Cup (středa 33.9. - hř. Valašské Meziříčí, 13.00 h)

U9 | Okres SP (pátek 25.9. - hř. Kozlovice, 16.30 h)

U8 | Ondrášovka Cup: předkolo - 3. místo
Výsledky: Havířov - MFK FM 4:2, MFK FM - Poruba 4:4, MFK FM - Hlučín 1:6, MFK FM - Vítkovice 6:5

U8 | Okres MP (úterý 22.9. - hř. Lískovec, 16.30 h)