Poděkování městu Frýdek-Místek a jeho zastupitelům

F r ý d e k-M í s t e k - MFK Frýdek-Místek z.s. má širokou mládežnickou základnu. Jen stěží bychom mohli pracovat na takové úrovni nebýt podpory zastupitelů města Frýdek-Místek. Tímto bychom jim rádi poděkovali za podporu, které si nesmírně vážíme. Nadále budeme svědomitě pracovat a rozvíjet fotbal ve Frýdku-Místku, jak nejlépe dovedeme.

Klub MFK Frýdek-Místek si velmi váží dlouhodobé podpory města Frýdek-Místek a jeho zastupitelů, s radostí přijímáme zprávu, že bude pokračovat i v roce 2021. „Vážíme si tohoto gesta a odhodlání podpořit sport, zejména v době, která je pro všechny novou a stále neznámou zkušeností. Krácení dotace oproti minulosti vnímáme co do výše s pochopením ke všem okolnostem, které doprovází každého z nás, vyjádřil poděkování směrem k městu a zastupitelům předseda MFK Frýdek-Místek z.s. Radim Mamula.

Mládežnické základna v našem klubu se v tomto roce výrazně rozšířila i o dívčí týmy, Celkově máme 18 týmů napříč všemi věkovými kategoriemi plus dva týmy předpřípravek chlapců a děvčat. „Vnímáme přiznání dotace i jako ocenění dobré práce spolku s fotbalovou mládeží ve Frýdku-Místku, a to i s ohledem na to, že dotace byla přiznána zastupiteli napříč politickým spektrem, doplnil předseda spolku.