Ani výrazné zlepšení ve druhém poločase body nepřineslo

První poločas se nesl v duchu zakřiknutého výkonu, mladí Valcíři se báli hrát a zkušené Rosice nás potrestaly golem při centru z pravého boku.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, hráči se osmělili a brzy se dostavil výsledek v podobě vyrovnávací branky, když z přesného centru nádherně zakončil Kučera. Stav utkání se srovnal nejen výsledkem, ale také minimálně herně.

Škoda, že za minutu nato jsme nezkušeně ztratili míč a soupeř se dostal opět do vedení.

Kdyby Valcíři nedostali branku tak brzy, zlepšená hra by se určitě projevila na dalším průběhu zápasu výrazněji.

Lipinští se nevzdávali a dále se pouštěli do ofenzivy, která přinesla řadu krásných momentů a gólových příležitostí. K těm největším patřila tutovka Manziy, který atakován těsně minul pravé víko soupeřovy branky. Další parádní akci zakončoval po centru z leva volejem Janša, jeho nechytatelná dělovka však směřovala těsně nad břevno.

Pokud bychom jednu z šancí využili a vyrovnali, určitě bychom dospěli k bodovému zisku. Ofenzivně naladění Valcíři však z protiakce obdrželi třetí branku. Psala se 80 minuta. Přes náš trvající aktivnější přístup se však ukázalo, že třetí gól byl rozhodující.

Přesto, že jsme prohráli, tak zejména za výkon ve druhé půli nemusí stydět a ani diváci se neloučili zklamaní, seč porážka vždy mrzí. Nový mladý kádr má však velkou perspektivu a důvěru pro další práci.

Popřejme proto společně všem hráčům hodně odvahy, potřebné sebevědomí a energii do dalších zápasů MSFL.  

Fotogalerie