Prohra v Blansku

Blansko

Do Blanska jsme odjížděli ve velmi složité situaci, kdy kluci absolvovali po opuštění karantény pouze jeden společný trénink. Sice jsme nezačali špatně a hned v 5. minutě jsme si vypracovali 100% šanci na vstřelení první branky. Škoda pro Lipinu a našeho nejlepšího střelce Lukáše Raaba, kterého bravurně vychytal gólman domácích. Ale objektivně řečeno, to bylo v úvodu vše. Postupem času naše aktivita opadla a tréninkové výpadky nenechaly na sebe dlouho čekat. Hru postupně začali ovládat domácí hráči, kteří nás trestali z našich nedorazů a nedohraných situací na polovině domácího týmu. Celá před finální fáze nás však trápila celý zápas a už v prvním poločase domácí vedli 3:0.

Ve druhém poločase se herně hra sice vyrovnala, ale stále nám drhla hra v poslední třetině hřiště. Blansko přesto udeřilo ve druhém poločase ještě dvakrát. Za nás jsme výsledkově špatný obraz hry korigovali v závěru zásluhou akce mezi Kovaříkem a Hyklem.

Hned od pondělí hráče čeká maximálně možné zatížení a etablování do fyzické dynamiky a herní připravenosti. Před námi je sled utkání, které jsou pro nás nesmírně důležitá. Hráči musí fotbalově makat na 110 % a kde to nepůjde herně, bojovat ze všech sil. Do konce podzimu musíme získat co nejvíce bodů a v zimě provézt zejména akvizice dalších hráčů. „Máme teď nějaký čas na to si poprvé v kabině sednout, vše vyříkat, probrat s chladnou hlavou to, co objektivně schází týmu a subjektivně jednotlivým hráčům a ideálně nastartovat vítěznou mentalitu“, konstatoval nový hlavní trenér Robert Pištěk.