ZIMNÍ PŘÍPRAVA MLÁDEŽ

Frýdek-Místek

Trenéři a trenérky přípravek, dívek, žáků a dorostenců odstartují od zítřka 10.1.2022 svou zimní přípravu.

Přípravky čeká tradičně série turnajů, na které se už všichni nejmenší a jejich trenéři a trenérky už nesmírně těší. Na prvním místě je pohyb a radost ze hry, včetně kolektivního zápolení.

Obdobné to budou mít dívky, které rozhodně nezahálí oproti svým protějškům.

Žáky čeká nad rámec tréninkových jednotek a domácí přípravy herní soustředění v Českém Dubu. Mladým Valcířům není sportovní areál v Podještědí úplně cizí, neb se tam vrací potřetí. Hlavní postavou a garantem soustředění je bývalý ligový hráč Luděk Zelenka.

V tomto prestižním sportovním areálu si mladí Valcíři zahrají kvalitní přípravné zápasy proti vrstevníkům z ligových Teplic, Jablonce a Liberce. Future tým žáků (B) se pak utká s družstvem FK Turnov. Herní soustředění proběhne ve dnech 10.2. – 13.2. 2022.

Nad rámec pohybové a herní zátěže připravili trenéři pro kluky také volnočasový program, jako je například návštěva utkání Fortuna ligy, které se odehraje mezi Libercem a Pardubicemi. Do utkání by mohl zasáhnout také odchovanec frýdeckomístecké kopané, Michal Fukala, se kterým se kluci jistě rádi posléze setkají.

Dorostenecké kategorie čeká na startu zimní přípravy tvrdé vytížení na Stovkách. Následovat budou přípravná utkání, která budou velkou a potřebnou průpravou pro jarní část jejich soutěží. Další přípravný program se ještě operativně plánuje.