V dalším utkání nás hostí Uničov

Už v neděli 8.5.2022 vyrazíme na stadion do Uničova. Tým, který je v tabulce na šestém místě se proti Lipině utká v 10:15 hod.

Zápas podzimní části této sezóny proti Uničovu se neodehrál z důvodu onemocnění některých hráčů COVIDem. Proto bylo utkání kontumováno 0:3 v neprospěch Lipiny. Delegátovi utkání tehdy nestačila e-mailová zpráva z hygieny, ani naše oznámení hygieně o tom kteří hráči byli pozitivně testováni na COVID a kteří byli v karanténě. Delegát požadoval správní rozhodnutí hygieny, v té době však hygiena ve Frýdku-Místku takové rozhodnutí nevydala. Přesto, že jsme se bránili u Řídící komise pro Moravu a také jsme se odvolali k Odvolací komisi, kontumace byla potvrzena. Naopak Odvolací komisí byla zrušena původně udělena pokuta za nenastoupení k utkání. 

V této sezóně proto bude utkání s Uničovem premiérové. 

V tabulce MSFL se Uničov nachází na šestém místě, tedy o tři místa výš než Lipina. Frýdečtí se však tváří jako neporazitelní a v mnoha posledních zápasech to taky dokázali. Podaří se Lipině znovu potvrdit svou vítěznost a přivézt domů tři body? Určitě si to všichni fanoušci Lipiny přejí. Takže, Lipina do toho!