Sedmnáctka porazila Kroměříž, U12 narazila na vítěze z Karviné

Dorost má sezónu kompletně za sebou. Devatenáctka pod vedením Romana Vojvodíka sice doma překvapivě podlehla Kroměříži, ovšem to napravili svěřenci Kamila Rašky, kteří jednoznačně zvítězili. U12 hrála na půdě vítěze z Karviné stejně jako U13, i tady se poslední body dělily na obě strany.

DOROST

F-M U19 - Kroměříž 1:2 (1:1)

Sestava: Dragon - Vykopal, Rek (46. Shevchuk), Maléř (46. Míček), Babych (72. Střižík), Burgo, Klimeš (K), Kulhánek, Nevola (72. Maksymchuk), Slipchenko, Berek (46. Němec)

Branky: 18. Maléř - 33. a 58. Fuksa

I když se dnes výsledkově nezadařilo, tak klukům není co vytknout. Po velice náročném jaru jsme už dnes v hlavách nenašli sílu předvést takový fotbal, kterým jsme se celou sezónu prezentovali," okomentoval poslední zápas nejstaršího dorostu trenér Roman Vojvodík.

F-M U17 - Kroměříž 3:0 (2:0)

Sestava: Šimeček (46. David) - Jedlička, Cudzik, Křížek, Nalewajka (46. Hofírek) - Žáček, Míček (46. Bartek), Rašovský, Kuboš - Němec D. (46. Bredelov D.), Maksymchuk (46. Bredelov M.)

Branky: 14. a 33. Maksymchuk, 47. Kuboš

Trenér Kamil Raška řekl o výkonu svého týmu: „Poslední zápas sezóny (a pro většinu týmu i v mladším dorostu) jsme zvládli vítězně. Byť jsme se v horkém počasí rozjížděli pomalu, první dva góly nás uklidnily a pak jsme již utkání kontrolovali. Kluci za odvedené výkony v jarní části zaslouží pochválit, nebylo to vždy lehké, ale konec dobrý, všechno dobré."ŽÁCI

Karviná - F-M U13 1:5 (0:1)

Sestava: Feber (Šrubař) - Bušovský, Holek, Kačandy, Čapanda, Vřesňák, Jarotek, Markusík, Maralík (K), Janošec, Skotnica, Laník, Van Dee Eede, Pavelka, Staníček, Šigut

Branky: 2x Maralík, 2x Pavelka, Janošec

Karviná - F-M U12 5:2 (1:1)

Sestava: Mikulenka - Vondrák, Zlámal, Filip, Hes, Koběluš, Nalewajka, Schnapka, Kovalčík, Nitra, Šamaj, Volný, Staník (K), Puda, Marosz

Branky: Kovalčík, Šamaj

Foto: mfkkarvina.cz


PŘÍPRAVKA

Raškovice - F-M U10 A 2:3 (2:2)
Raškovice - F-M U10 B 0:15 (0:8)

Kluci z U10 se ve čtvrtek vydali na hřiště Raškovic, kde odehráli dva zápasy s jejich starší přípravkou. První utkání nabídlo drama, neboť A-tým odehrál první půli nerozhodně 2:2, zatímco B-tým vedl vysoce 8:0. Druhý poločas ovlivnila bouřka, která byla postupem času stále silnější, a proto byly oba zápasy předčasně ukončeny za stavu 3:2 ve prospěch A-týmu a 15:0 pro B-tým frýdeckomísteckých benjamínků," řekl trenér Tomáš Smichovič.