Přehled zápasů v týdnu od 17. do 23. 10. 2016

Přehled zápasů týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 17. do 23. října 2016.

FK Baník Sokolov - muži 3:3 (1:1) - branky FM: Šumský 2 (1x z pk), Berežný

FC Viktoria Přerov - starší dorost U19 0:3 (0:2) - branky FM: 25. Mrkvička, 35. Hamšík, 53. Pánek
Sestava FM: Pěgřím (46. Filipec) - Hruška, M. Fukala, Kublák, Ciesarík - Hladík (71. Karas), Hamšík, Pánek, Šohaj (46. Velička) - Mrkvička (58. Wojčík), Šafner (75. Jiříček). Trenéři: Josef Sláma a Radek Punda.
Dnes jsme narazili na houževnatého a v defenzivě disciplinovaného soupeře. Díky pružnému obrannému bloku domácích a těžkému terénu jsme se do šancí nedostávali snadno. Měli jsme herní převahu, avšak ve finální fázi nám chybělo více klidu. Kluky je nutné pochválit za trpělivost a vůli po vítězství.

mladší dorost U17 - Baník Ostrava 1:6 (0:2) - branky: 12´ 0:1, 37´ 0:2, 44´ 0:3, 46´ Plewa 1:3 (Kopecký), 53´ 1:4, 57´ 1:5, 64´ 1:6.
Sestava FM: Blažek - Dryák (77. Veselka), Kudláček, Kožušník, D. Bystroň (70. Srubek) - Blahuta - Křižák, Plewa, Kubáň (70. D. Maceček), J. Fukala - Kopecký (77 Liberda). Trenéři: Jan Žižka a Robert Černý.
Dnes gratuluji soupeři k zaslouženému vitězství. Udělali jsme hodně chyb v defenzivní činosti a soupeř typu Baník Ostrava to umí trestat. Mě mrzí přístup některých hráčů ve druhém poločase. Na pozápasovém hodnoceni si musíme některé věci vyříkat a vyjasnit.

mladší dorost U16 - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
Sestava FM: Hasalík - Strouhal (67. Koval), Bányácski, Šostý, Dudek - Forch, L. Maceček, Vrubel (56. Kováč) - Křenek (34. Míček), Andreas Akritidis (70. D. Maceček), Procházka (48. Pavela). Trenéři: Patrik Krabec a Petr Schmidt.
Vyrovnané utkání bez brankových příležitostí rozhodl výborně kopnutý přímý kop ze 17m do levého horního rohu.

MFK Karviná - starší žáci U15 - odloženo na 2. 11.

MFK Karviná - starší žáci U14 - odloženo na 2. 11.

mladší žáci U12 - kvalifikace Ondrášovka Cup - postup (hř. Lipník n. B.)
Výsledky FM: - FC Hlučín 0:0, - MŠK Žilina 2:0, - FK Fotbal Třinec 1:0 (Kováč), - MŠK Púchov 1:2 (M. Málek), - MFK Vítkovice 2:0 (Krejčí, M. Málek), - FK Jeseník 1:2 (Míček), - MFK Karviná 2:0 (Míček, D. Němec), - FC Slovácko 2:0 Míček, M. Málek), - Viktoria Přerov 1:0 (Krejčí)
Sestava FM: Řeha, Mařík - Kunčík, Cudzik, Kuboš, Jedlička, Konečný, Krejčí, Míček, Kováč, M. Málek, D. Němec, Pastucha, Žiga, Šimíček, Hlosta, Žáček. Trenéři: Radek Šmíd a Martin Rojíček.
Naši nejmladší žáci si vybojovali postup do hlavního turnaje Ondrášovka Cupu, který se bude hrát na jaře příštího roku.
Konečné pořadí: 1. MŠK Žilina, 2. MFK Frýdek-Místek, 3. FC Slovácko, 4. MFK Vítkovice, 5. MŠK Púchov, 6. FK Jeseník, 7. FC Hlučín, 8. MFK Karviná, 9. FK Fotbal Třinec, 10. Viktorie Přerov
Postupující z dalších skupin:
Sk. A: SK České Budějovice, FK Dukla Praha, 1. FK Příbram, FC MAS Táborsko
Sk. B: AC Sparta Praha, FK Pardubice, FC Vlašim, FC Slovan Liberec
Sk. C: SK Slavia Praha, FK Teplice, 1. SK Prostějov, SK Benešov
Sk. D: Zbrojovka Brno, Vysočina Jihlava, Sigma Olomouc, FC Hradec Králové

Baník Ostrava - starší žáci U15 11:0 (3:0)
Sestava FM: J. Málek - Mokroš, Tomančák (64. J. Mikulenka), M. Merta, T. Hammer (36. Kolář) - Koliba (36. Žídek), K. Merta, Mohyla (59. Ruml), Zrůnek (59. Gödel) - Corriero, Vahalík (55. Packo). Trenéři: Karel Orel a Milan Šponer.
Na utkání není ani moc co hodnotit. Z naší strany to byl totální kolaps ve druhém poločase, kdy jsme během tří minut třikrát inkasovali. Poté kluci rezignovali, i proto to skončilo takovým debaklem.

Baník Ostrava - starší žáci U14 1:7 (0:4) - branky FM: M. Mikulenka 2, D. Śmiga 2, Rehwald, Jurga, Marciňa
Sestava FM: Kavka - Cempírek (50. Vyvial), Březina, Klimeš, Šilák - Šeba (45. Marciňa), Rehwald (50. Hrabec), Bongilaj (40. Chalachan), Jurga, M. Mikulenka - D. Śmiga (50. Kulhánek). Trenéři: Karel Maceček a Josef Bardoň.
Dnešní utkání nám vyšlo výborně. Kluci od první do poslední minuty měli utkání ve své režii a na všech postech podali výborný výkon. Celkově se nám hra dařila a dali jsme hezké góly po výborných akcích. Kluci zaslouží pochvalu.

PŘÍPRAVKA

SK Brušperk - ročník 2008 (pondělí 17. 10. - 16.00 h), hř. Brušperk

SK Brušperk 2009 + dívky - ročník 2008 (úterý 18. 10. - 16.00 h), hř. Brušperk

ročník 2006 - FC Hlučín (úterý 18. 10. - 17.30 h), hř. Stovky UT - Karty Cup

ročník 2007 - FC Hlučín (úterý 18. 10. - 17.30 h), hř. Stovky UT - Karty Cup

Frýdlant n. O. + SK Pržno - ročník 2008 (čtvrtek 20. 10.), hř. Frýdlant n. O. - okres

TJ Raškovice + SK Pržno - ročník 2007 (pátek 21. 10.), hř. Sedliště - okres

Frýdlant n. O. + SK Čeladná - ročník 2007 (pátek 21. 10.), hř. Hnojník - okres

ročník 2006 - turnaj (sobota 22. 10.), hř. Aritma Praha

ročník 2008 - utkání mezi sebou (sobota 22. 10.), hř. Stovky UT od 14.00 do 16.00 h