Přehled zápasů v týdnu od 15. 8. do 21. 8. 2016

Přehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu do 15. do 21. srpna 2016.

muži - FC Vlašim 1:0 (1:0) - branka FM: Vyskočil

mladší dorost U17 - HS Kroměříž 4:0 (1:0) - branky: 14. M. Fukala 1:0 (Dryák), 42. J. Fukala 2:0 (Zima), 71. J. Fukala 3:0 (Křižák), 79. J. Fukala 4:0 (Křižák)
Sestava FM: Blažek - Srubek (41. Kudláček), M. Fukala, Kožušník, D. Bystroň (65. Želazko) - Dryák - S. Bystroň (41. Křižák), Blahuta (41. Buchlovský), J. Fukala - Plewa (74. Andreas Akritidis), Kopecký (41. Zima). Trenéři: Jan Žižka a Robert Černý.
Dnes zaslouží hráči pochvalu za druhý poločas. V tom prvním si mysleli, že se Kroměříž porazí sama a takto se hrát fotbal nedá. To bylo varování a hráči si musí uvědomit, že bez poctivé práce a pokory k soupeři bodovat nebudou!!!

mladší dorost U16 - HS Kroměříž 7:1 (3:0) - branky FM: Andreas Akritidis 3, Vrubel, Křenek, Strouhal, Alexis Akritidis
Sestava FM: Hasalík (60. Vavříček) - Koval (50. Šostý), Bányácski, L. Maceček (60. Alexis Akritidis), Dudek - Forch, Kubáň, Vrubel (55. Polách) - Křenek (41. Míček), Andreas Akritidis (60. Strouhal), Procházka (55. Pavela). Trenéři: Patrik Krabec a Petr Schmidt.

mladší dorost U17 - Fastav Zlín 3:1 (1:1) - branky: 34. 0:1 , 38. J. Fukala 1:1 (samostatná akce), 73. J. Fukala 2:1 (Křižák), 77. M. Fukala 3:1 (Buchlovský)
Sestava FM: Blažek - S. Bystroň (59. Želazko), M. Fukala, Kožušník, Kudláček (78. D. Bystroň) - Dryák, Blahuta - Křižák (76. Srubek), Buchlovský, J. Fukala - Kopecký (41. Zima). Trenéři: Jan Žižka a Robert Černý.
Dnes to bylo o něčém jiném, než ve středu proti Kroměříži. I když začátek utkání byl trochu nepřesný, zbytečně jsme soupeři nechávali moc prostoru a z toho pramenily chyby. Po jedné takové jsme inkasovali. Ale ten gól nás naopak nakopl a naše hra začala snášet přísné měřítko. Výhra je zasloužená. Kluci zaslouži pochvalu za bojovný výkon a touhu Zlín porazit.

mladší dorost U16 - Fastav Zlín 3:0 (2:0) - branky FM: Bányácski, Vrubel, Koval
Sestava FM: Hasalík - Koval, Bányácski, L. Maceček, Dudek - Forch, Kubáň (78. Alexis Akritidis), Vrubel (60. Šostý) - Křenek (68. Strouhal), Míček (50. Polách), Procházka (78. Pavela). Trenéři: Patrik Krabec a Petr Schmidt.

MFK Vítkovice - starší dorost U19 1:0 (1:0) - branka: 10´
Sestava FM: Pěgřím - Karas (60. Gros), Kublák, Peša, Ciesarík - Hladík (46. M. Hammer), Mrkvička, Wojčík (67. Kutáč), Šohaj - Šafner (76. Vojkovský), Velička (84. Křenek). Trenéři: Josef Sláma a Radek Punda.
První poločas jsme doslova prospali, byli jsme pasivní a nechali jsme hrát soupeře, který brzy potrestal naší chybu. Druhý poločas jsme převzali iniciativu, a přestože jsme soupeře zatlačili do defenzivy, skórovat se nám nepodařilo vzhledem ke špatnému řešení útočných situací.

MFK Vítkovice - starší žáci U15 2:8 (0:6) - branky FM: 2. Mohyla (Vahalík), 4. Mokroš (Kolář), 12. Žídek (Šigut), 14. Zrůnek (Šigut), 16. Šigut (Vahalík), 31. Zrůnek (Vahalík), 46. Corriero, 53. Gödel (Žídek)
Sestava FM: J. Málek - Kolář (50. J. Mikulenka), Tomančák, M. Merta, Mokroš - Šigut (36. Ruml), Mohyla (50. Koliba), K. Merta, Zrůnek (51. Gödel) - Vahalík (36. Corriero), Žídek. Trenéři: Karel Orel a Milan Šponer.
Tentokrát kluci především v prvním poločase svého soupeře jednoznačně přehráli a za předvedenou hru v první fázi utkání si zaslouží pochvalu. Naopak v druhé půli se bohužel fotbalová kvalita téměř vytratila.....

MFK Vítkovice - starší žáci U14 3:2 (0:1) - branky FM: D. Śmiga, Bongilaj
Sestava FM: Kavka - Cempírek, Klimeš, Šilák, Kulhánek (Březina) - Šeba (Hrabec), M. Mikulenka, Jurga, Marciňa (Vyvial) - Bongilaj, D. Śmiga. Trenéři: Karel Maceček a Josef Bardoň.
Dnes nás druhá půle nezastihla v dobré herní pohodě a soupeř toho využil. Vítězství jsme mu připravili naším množstvím individuálních chyb.

starší žáci U15 - Sigma Olomouc 2:4 (0:3) - branky FM: 52. Corriero (K. Merta), 63. Šigut (K. Merta)
Sestava FM: Rusek - Koliba, Tomančák, M. Merta, Kolář - Šigut, Mohyla (42. Ruml), K. Merta, Zrůnek (45. Vahalík) - Corriero, Žídek (59. Gödel). Trenéři: Karel Orel a Milan Šponer.
V druhém domácím mistrovském utkání jsme opět narazili na velice kvalitního soupeře, který především v prvním poločase předčil naše chlapce v přímočarosti i fotbalovosti a kdy jsme mu svým zbytečným respektem ještě více usnadnili roli favorita. V druhé polovině střetnutí se naše hra výrazně zlepšila, začali jsme si vytvářet střelecké příležitosti a dvě z nich i proměnili. Na bodový zisk to však bohužel nestačilo.

starší žáci U14 - Sigma Olomouc 2:3 (2:2) - branky FM: D. Śmiga 2
Sestava FM: Kavka - Cempírek, Březina, Šilák, Kulhánek - Šeba, Klimeš, Jurga, Marciňa (50. Hrabec) - M. Mikulenka, D. Śmiga. Trenéři: Karel Maceček a Josef Bardoň.
Dnes jsme se Sigmou sehráli vyrovnané utkání. Ve druhé půli jsme nevyužili několik nadějných šancí a v závěru bohužel inkasovali z ojedinělé střely z dálky.

MFK Karviná - mladší žáci U13 1:14 (0:6, 0:5, 1:3) - branky FM: M. Málek 7, Pešek 2, Maloň 2, F. Kowalczyk 2, Koutný
Sestava FM: Hrubý, Dvořák - Žáček, J. Jiříček, Závada, Koutný, Pešek, Maléř, M. Málek, Maloň, Bartek, F. Kowalczyk, Štětinský, Rek, P. Němec. Trenéři: Lubomír Macíček, Robert Schedling a Ján Balko.
Kluci se dnes snažili hrát kombinační fotbal, po kterém se jim dařilo s úspěchem zakončovat. Bylo vidět, že se oproti minulému zápasu s Vítkovicemi zlepšili, ale pořád budou mít před sebou výzvu, že se musí nadále chtít zlepšovat. Pro některé to byl ale zápas s varováním, že pokud "sami" nebudou chtít se zlepšit, budou to mít těžké.

MFK Karviná - mladší žáci U12 2:9 (1:0, 1:5, 0:4) - branky: 20´ 1:0, 46´ Pastucha 1:1 (D. Němec), 54´ D. Němec 1:2 (Kováč), 57´ 2:2, 58´ Kováč 2:3 (D. Němec), 59´ Kuboš 2:4, 59´ Kováč 2:5 (Kuboš), 66´ D. Němec 2:6 (Krejčí), 75´ Kováč 2:7 (D. Němec), 80´ Kováč 2:8, 85´ Pastucha 2:9 (Kuboš)
Sestava FM: Řeha, Mařík - Kunčík, Jedlička, Rašovský, Míček, Krejčí, D. Němec, Kováč, Kuboš, Ježík, Cudzik, Pastucha, Žiga, Hlosta. Trenéři: Radek Šmíd a Martin Rojíček.
První třetina zápasu byl velký koncert neproměňovaní brankových šancí z naší strany. Kluci to nevzdali a oplatilo se jim to v dalších dvou částech utkání.