MFK Skalica - FK Frýdek-Místek 2:0

Valcíři mají za sebou další přípravné utkání. Tentokráte se střetli s ambiciózní Skalicí.
(31.1.2018) | Skalica
MFK Skalica - FK Frýdek-Místek
2:0

Utkání s lídrem druhé nejvyšší slovenské soutěže nezačalo z naší strany zrovna nejlépe. Už po čtyřech minutách hry vysunul Opiela Sombata, který podařeným lobem otevřel skóre zápasu - 1:0. Domácí poté pokračovali v aktivní hře a několikrát se snažili ohrozit Mihálkovu branku. Naopak naši hráči se do zakončení příliš nedostávali.

Po změně stran se Skalica ujala v 67. minutě už dvoubrankového vedení, když se prosadil umístěnou střelou Hlavatovič. V dalším průběhu hry byli ještě blízko gólu domácí Mizerák s Hašou, jejich zakončení naštěstí bylo nepřesné. Když se pak v 83. minutě nedokázal na druhé straně trefit ani střídající Hruška, skončil tento přípravný zápas porážkou 0:2.

Foto převzato z webu MFK Skalica.

Jozef Kostelník (trenér MFK Skalica): Chlapci na ihrisku plnili taktické pokyny, boli sme jednoznačne lepším mužstvom. Teší to zvlášť pri fakte, že sme v priebehu 17 dní odohrali už piaty duel. Súpera sme až na jednu šancu v závere ustrážili. Verím, že obe zranenia, ako Dolného, tak aj Sombata, nebudú vážne.