Do Stovek míří brněnští mladíci Gáč s Přichystalem

V jarních bojích pomůžou "A" týmu se záchranou druhé nejvyšší fotbalové soutěže dva mladí fotbalisté z prvoligové Zbrojovky Brno.

Na půlroční hostování míří do Stovek dvojice fotbalistů ze Zbrojovky Brno. Z kraje týdne se tak trenéru Martinu Pulpitovi hlásili na tréninku dvacetiletý  střední obránce David Gáč a jeho o dva roky starší spoluhráč Jakub Přichystal, který bude příležitost dostávat na kraji zálohy. 

Oba brněnští mladíci nejsou pro hráče MFK žádnou neznámou, jelikož Gáč s Přichystalem nastoupili proti Valcířům v lednovém semifinále Tipsport ligy, které jsme na umělé trávě pražského Vyšehradu prohráli s brněnským ligistou 2:4.

Fotbalový klub z jihomoravské metropole tak rozšířil své stopy ve FNL, když ve stejné soutěži již od podzimu působí Jakub Kučera (MFK Vítkovice) a Petr Rybička s Pavlem Sokolem (FK Pardubice). Na hostování je rovněž i Stanislav Vávra (Baník Sokolov). 

Oběma mladíkům přejeme, nechť se jim ve Frýdku-Místku líbí a společně se svými novými spoluhráči dotáhnou Valcíře za vytouženou záchranou FNL.