Přehled zápasů v týdnu od 12. 3. do 18. 3. 2018

Přehled utkání všech týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 12. do 18. března 2018.

FC Sellier&Bellot Vlašim - muži 4:0 (3:0)

starší dorost U18 - 1. SK Prostějov - odloženo na 16. června

mladší dorost U16 - 1. SK Prostějov - odloženo na 16. června

starší dorost U18 - Finstal Lučina muži 4:4 (2:3) - branky FM: Pavela 2, Chýlek 2
Sestava FM: J. Málek - Koval, Banyácski, Šostý, Alex Akritidis - Želazko, L. Maceček, Strouhal, Pavela - Chýlek, Andreas Akritidis. Trenéři: Miroslav Onufer a Lukáš Čerňák.
Vstup do utkání byl z naší strany hodně vlažný, bez pohybu, důrazu v osobních soubojích, takže jsme zaslouženě ve 20. minutě prohrávali 0:3. Po zahřátí na provozní teplotu se naše hra zlepšovala a postupně jsme si začali vytvářet, a také i proměňovat, šance. Druhý poločas se už hrálo nahoru - dolů, bylo k vidění několik hezkých kombinačních akcí na obou stranách, takže zápas nakonec skončil spravedlivou remízou.

FK Nový Jičín U19 - mladší dorost U17/16 2:6 (0:3) - branky FM: Šigut 2, Kováč 2, Vahalík, J. Mikulenka
Sestava FM: Hajdůšek (46. Rusek) - Mokroš, M. Merta, Niesner, Zrůnek - Vahalík, K. Merta (46. Myška, 75. Brojač), J. Mikulenka, Brojač (46. Nytra) - Šigut, Kováč. Trenéři: Radek Punda a Kamil Raška.
Skvěle jsme začali a po čtvrthodině vedli již dvoubrankovým rozdílem. Celý první poločas jsme měli pod kontrolou a ve všech řadách hráli velice dobře. Po přestávce a prostřídání náš výkon mírně poklesl, přesto jsme dokázali znovu třikrát skórovat. Ke konci zápasu jsme pak ztráceli koncentraci a vlastními chybami dovolili soupeři alespoň zkorigovat výsledek.

MFK Karviná - starší žáci U15 - odloženo na 6. června

MFK Karviná - starší žáci U14 - odloženo na 6. června

WSP Wodzisław Śląski - starší žáci U14 2:7 (1:6) - branky: 2. Maléř 0:1, 7. 1:1, 16. Stareček 1:2, 21. Stareček 1:3 (Sladovník), 23. Stareček 1:4 (Maloň), 26. M. Málek 1:5 (Stareček), 28. M. Málek 1:6 (Maloň), 40. 2:6, 43. Kaňák 2:7 (Maléř)
Sestava FM: Dragon - Barčák (42. F. Kowalczyk), Janýška, Vykopal (60. Barčák), F. Kowalczyk (30. Rek) - Kaňák, Sladovník (26. Pešek), Maloň (42. Sladovník), Maléř - M. Málek (28. Štětinský), Stareček (36. M. Málek, 53. Maloň). Trenéři: Lubomír Macíček a Miroslav Poledník.

PŘÍPRAVKA

ročník 2010 - Poruba (pátek 16. 3. - 16.00 h, hala SOU Frýdek)

ročník 2011 - Poruba (pátek 16. 3. - 17.30 h, hala SOU Frýdek)

ročník 2008 - halový turnaj (sobota 17. 3. - 8.00 h, hala Brušperk nebo Raškovice) KZL