Devatenáctka na vedoucí Brno nestačila

Odveta na hřišti vedoucího celku dorostenecké ligy Valcířům moc nevyšla.

Devatenáctka se o uplynulém víkendu představila v Brně. Na hřišti nejlepšího týmu soutěže ale uspět nedokázala. „Proti lídrovi soutěže jsme s vypětím všech sil odolávali třicet minut. Poté jsme během šesti minut dostali tři slepené góly, a to nám vzalo vzhledem ke kvalitě Brna naději na dobrý výsledek. Klukům se nedá vytknout, že by se nesnažili, ale soupeř byl dnes nad jejich síly. Když se nám nesejdou stoprocentní výkony na všech postech, moc šancí na úspěch proti mužstvům ze špičky soutěže nemáme. I přes vysokou prohru musíme hledat ale i pozitiva. Zajímavý výkon odvedl v útoku Petr Kováč a také nás těší dvě vstřelené branky,“ řekl k utkání trenér frýdecko-místecké U19ky Radomír Hlaváč.

FC Zbrojovka Brno U19 – MFK Frýdek-Místek U19 7:2 (3:0)
Branky:
35. a 51. Sedlák, 38. a 59. Doubravský, 32. Mach, 68. Žalud - 65. Kudláček, 67. Kutáč. Rozhodčí: Dohnálek - Martínek, Vejtasa. ŽK: Mach (B). Diváci: 50.
Brno:
Stejskal - Papež, Chyla, Mach, Černín, Slunský (76. Dobrovodský), Rogožan (13. Doubravský), Pachlopník, Sedlák, Moučka, Blažík (38. Žalud). Trenér: Pavel Šustr.
Frýdek-Místek:
Zouhar – Dudek (72. M. Hammer), Kudláček, Holec, Botur (56. Ciesarík) – Kutáč (83. Bača), Mrkvička, Šohaj, J. Fukala – P. Kováč, Hladík. Trenér: Radomír Hlaváč.

×
Dnes v 15:30 | A-tým
FK Frýdek-Místek
1. FC Slovácko B