FK Frýdek-Místek - FC Vysočina Jihlava 6:0

F r ý d e k - M í s t e k - Povedenou neděli prožila naše U14. Nad soupeřem z Frýdku-Místku totiž zvítězila vysoko 6:0. Frýdeckým mladíkům se povedl závěr první půle a úvod té druhé, čímž vytvořili základ pro pozdější vysokou výhru.
22.kolo (8.4.2018) | Stovky
FK Frýdek-Místek - FC Vysočina Jihlava
6:0

Dnes k nám přijel velice kvalitní soupeř z popředí tabulky, který vzhledem na postavení v tabulce obdržel docela dost branek. Po vyhraném zápase v minulém kole na hřišti Baníku jsme chtěli toto vítězství potvrdit i v domácím zápase a potvrdit stoupající formu na úvod jara. Našim klukům se podařilo toto utkání zvládnout a díky závěru prvního poločasu a výborného nástupu do poločasu druhého soupeře vysoko porazit. "Jsme rádi, že se nám daří proměňovat vytvořené šance a naši útočníci si drží střeleckou formu, plusem taky je vychytaná nula a práce naší obrany a samozřejmě celého týmu," shodli se oba trenéři naši čtrnáctky.