Přehled zápasů v týdnu od 23. do 29. 4. 2018

Přehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 23. do 29. dubna 2018.

muži - 1. FK Příbram 2:1 (1:0) - branky FM: Chvěja, Hruška

FC Hradec Králové - muži 4:0 (2:0)

starší dorost U19 - SK Slavia Praha 0:7 (0:1)
Sestava FM: Zouhar – Kudláček, L. Maceček, Kutáč, Šohaj, P. Kováč (55. Mrkvička), Buchlovský, Botur (67. M. Hammer), Ciesarík, Dudek, Hladík. Trenér: Karel Orel a Miroslav Onufer.

mladší dorost U17 - SK Slavia Praha 1:4 (1:1) - branky: 3. Forch 1:0, 26. 1:1, 48. 1:2, 54. 1:3, 72. 1:4
Sestava FM: J. Málek- Koval, Šostý, Banyácski, Pavela (69. P. Kováč) - Křenek (65. J. Mikulenka), Strouhal, Forch (72. L. Maceček), Procházka - Šigut, D. Maceček (48. Andreas Akritidis). Trenéři: Petr Němec a Petr Schmidt.
Do utkání se Slavií Praha jsme šli s odhodláním, že chceme vyhrát, a to jsme od prvních minut i předváděli. Dali jsme brzy branku, což nám možná trošku uškodilo, jelikož v tu chvíli jsme byli s vývojem hry spokojeni a nechali soupeře hrát. A to se s tak vyspělým soupeřem nevyplácí. V utkání jsme předváděli velice dobrou hru, jenže kvalita Slavie byla znát. Branky jsme sice dostali hloupé, ale dostali. A tady se ukázala síla soupeře, který trestal sebemenší zaváhání a nesoustředěnost. Kluky chci pochválit, v rámci svých možností odvedli v utkání maximum, co jsme v daných podmínkách schopni.

starší dorost U18 - FC Fastav Zlín B 2:3 (0:0) - branky FM: Želazko, Mrkvička
Sestava FM: Zouhar - M. Hammer, Dryák, Kudláček (46. Andreas Akritidis), Veselka (78. D. Maceček) - Želazko, Blahuta, Botur (46. Hladík) - Kvapil (46. Procházka), Mrkvička. Trenéři: Miroslav Onufer a Lukáš Čerňák.
Herně vyrovnané utkání, ve kterém jsme dvakrát srovnávali skore. Když už se zdálo, že konečně urvem alespoň bod, strhli hosté v nastaveném čase vítězství na svoji stranu. Hráčům dnes nelze upřít snahu za bojovnost a nasazení, ale to je na této úrovní málo.

mladší dorost U16 - FC Fastav Zlín B 4:0 (3:0) - branky FM: 11. Corriero, 18. Vahalík, 40. Kolář, 62, Vahalík
Sestava FM: Rusek - Mokroš (65. T. Hammer), Kolář (50. Koval), Niesner, Nytra (52. Pavela) - Brojač (60. Šigut), J. Mikulenka, Packo, Zrůnek - Vahalík, Corriero. Trenéři: Radomír Hlaváč a Radek Punda.
Předvedli jsme kompaktní výkon ve všech řadách. V prvním poločase, který byl herně vyrovnaný, jsme se prezentovali vysokou produktivitou a poločasovým tříbrankovým vedením. Do druhé půle nastoupil soupeř s odhodláním výsledek změnit a nám se naskýtaly příležitosti k rychlým protiútokům a šancím, ze kterých jsme využili jednu ke vstřelení branky. K úspěchu dnes vedla zdravá agresivita všech hráčů podpořená kvalitou individuálních herních výkonů.

mladší žáci U12 - SFC Opava U12 5:9 (2:0, 1:6, 2:3) - branky FM: Maté 2, Táborský, J. Míček a vlastní
Sestava FM: Šimeček, Strack - Vrobel, Karas, Roman, Táborský, J. Míček, Michalík, Foldyna - Tománek, Matula, Kabát, Deingruber, Stryja, Grygar, T. Vyvial, Maté. Trenéři: Robert Schedling a Petr Vokoun.

FC Hlučín - starší žáci U15 1:1 (0:1) - branka FM: 1. Marciňa (T. Maléř)
Sestava FM: Kavka - Büchi, Murín, Klimeš, Cempírek - Kulhánek (56. P. Vyvial), M. Mikulenka, Jurga, Marciňa - Šeba, T. Maléř (65. Hrabec). Trenéři: Kamil Raška a Milan Šponer.
Po výborném vstupu do utkání, kdy se nám podařilo vstřelit rychlou branku, jsme po většinu utkání kontrolovali hru. Vytvořili jsme si také několik dobrých příležitostí ke skórování, které jsme však neproměnili a proto bohužel přišel trest v podobě gólu, který se soupeři podařilo vstřelit v poslední minutě zápasu.

FC Hlučín - starší žáci U14 3:2 (2:2) - branky: 4. Stareček 0:1, 14. 1:1, 26. 2:1, 35. Vachník 2:2 (Stareček), 70. 3:2
Sestava FM: Dragon - Žáček, Janýška (54. Šponer), Pešek, Barčák (36. O. Maléř) - Kaňák (62. F. Kowalczyk), Sladovník, Maloň, Vachník - M. Málek, Stareček. Trenéři: Lubomír Macíček a Miroslav Poledník.
V dnešním utkání na půdě Hlučína jsme chtěli konečně prolomit nelichotivou bilanci s týmy, které jsou v tabulce pod námi a zvítězit. První poločas jsme začali dobře, hned z naší první šance ve 4. minutě jsme šli do vedení gólem Adama Starečka. Potom z nepochopitelných důvodu jsme přestali hrát a soupeř po našich chybách v obraně stav otočil. Klukům se podařilo na samotný závěr poločasu vyrovnat, kdy odražený míč doklepl do sítě Vachník. Druhý poločas přinesl spoustu nepřesností a bojovnosti, jak na naší, tak i na straně soupeře. I přes nepříliš pohledné utkání jsme si vytvořili dostatek šancí a měli tento zápas vyhrát, ale bohužel. Když jsme si mysleli, že utkání skončí nerozhodně, přišla opět zbytečná chyba a v poslední minutě jsme inkasovali z penalty.

FC Viktorie Přerov - mladší žáci U13 3:10 (2:1, 1:4, 0:5) - branky FM: Křížek 2, Krejčí 2, Galásek 2, Švrček, Rašovský, Kunčík, Kuboš

FC Viktorie Přerov - mladší žáci U12 1:34 (0:10, 1:11, 0:13) - branky FM: Táborský 7, Foldyna 5, Michalík 5, J. Míček 3, Maté 3, Karas 2, T. Vyvial 2, Roman 2, Vrobel, Tománek, Matula, Kabát a vlastní
Sestava FM: Šimeček, Strack - Vrobel, Karas, Tománek, Matula, Roman, Táborský, J. Míček, Michalík, Foldyna, T. Vyvial, Deingruber, Kabát, Grygar, Maté. Trenéři: Robert Schedling a Petr Vokoun.
Utkání v Přerově se stalo jednoznačnou záležitostí našich kluků.