Přehled zápasů v týdnu od 28. 5. do 3. 6. 2018

Přehled utkání týmů MFK Frýdek-Místek v týdnu od 28. května do 3. června 2018.

volno

starší dorost U19 - AC Sparta Praha 0:6 (0:2) - nehlášeno

mladší dorost U17 - AC Sparta Praha 0:6 (0:3)
Sestava FM: J. Málek - Koval, L. Maceček, Banyácski (60. Niesner), Alex Akritidis (41. Pavela) - Křenek, Forch (41. Packo), K. Merta, Procházka - D. Maceček (48. Andreas Akritidis), Šigut (60. Myška). Trenéři: Petr Němec a Petr Schmidt.
Utkání se Spartou Praha by mělo být svátkem pro každý tým a tím by motivace na toto utkání měla být samozřejmostí. To nám trošku pokazilo sice počasí (těsně před utkáním se prohnala přes Stovky průtrž mračen a jen hlavní hřiště splňovalo podmínky hratelnosti). Do utkání jsme vstoupili v hodně vlažném tempu, a to na soupeře těchto kvalit nemohlo stačit. U všeho jsme byli pozdě, v utkání jsme udělali spoustu chyb, nedodržovali jsme pokyny, navíc kumulující se únava z předešlých utkání a dnů nakonec dle mého vedla k vysoké porážce. Kluky chci povzbudit, aby před závěrečným programem našli v sobě ještě nějaké ty síly.

HS Kroměříž - starší dorost U18 2:0 (0:0)
Sestava FM: Rusek - Želazko, Bača, Alex. Akritidis, Veselka - Packo (46. J. Mikulenka), Blahuta, Andr. Akritidis, Zima (70. Chýlek) - Blažek, Malík (65. Vahalík). Trenéři Lukáš Čerňák a Robert Černý.
V 1.poločase jsme dobře kombinovali a místy domácí přehravali. Šance Zimy, Blažka a Blahuty zůstaly bohužel nevyužity. Ke konci poločasu naopak soupeř nevyužil dvě velké šance. Do 2. poločasu jsme vstoupili aktivně, bohužel v 56. minutě po nedůrazu ve středu hřiště nám vstřelila Kroměříž gól na 1:0. Po brance postupně domácí převzali iniciatuvu a začali nás přehrávat a vytvářet si další šance. Díky skvělému výkonu brankáře Ruska jsme inkasovali už jen jedno, a to v 80. minutě na 2:0. Nicméně chtěl bych klukům poděkovat a pochválit za zodpovědný výkon během celého zápasu, hlavně v 1. poločase, dokud jsme měli dostatek fyzických sil.

HS Kroměříž - mladší dorost U16 5:3 (4:2) - branky: 7. Packo 0:1, 12. 1:1, 15. 2:1, 17. Zrůnek 2:2, 33. 3:2, 34. 4:2, 49. J. Mikulenka 4:3, 57. 5:3
Sestava FM: Moják - Mokroš, Blaha (52. An. Akritidis), T. Hammer, Nytra - Zrůnek, Niesner, J. Mikulenka, Hodula (41. Al. Akritidis) - Packo - Vahalík. Trenéři: Radomír Hlaváč a Radek Punda.
Utkání plné nevynucených chyb a nepřesností. My jsme se jich dopustili ve větším počtu než soupeř a domácí nás potrestali. Světlou pasáží bylo posledních 20 minut zápasu, nicméně bez výsledné výsledkové korekce.

Bohemians 1905 - starší dorost U19 x:x (x:x) - nehlášeno

Bohemians 1905 - mladší dorost U17 1:1 (1:0) - branky: 21. 1:0, 80. Forch 1:1 (L. Maceček)
Sestava FM: J. Málek - Koval, Šostý (41. Dudek), Banyácski, Procházka - Myška (60. Křenek), Strouhal, K. Merta, Pavela (60. Forch) - D. Maceček (60. L. Maceček), Šigut (69. P. Kováč). Trenéři: Petr Němec a Petr Schmidt.
Utkání s Bohemians Praha jsme zvládli dobře, ale rozdělil bych ho do dvou rozdílných poločasů. Ten první byl soupeř o malinko lepší, ale hlavně si vytvářel velké šance. Tady při nás stálo velké štěstí, protože se u nás třikrát otřásla branková konstrukce a třikrát nás podržel brankář Málek. Druhý poločas naopak patřil nám. Hnali jsme se za vyrovnáním, ale vytvořené šance jsme nedokázali proměňovat. A když už se zdálo, že odjedeme z Prahy s prázdnou, tak v poslední minutě jsme vyrovnali Forchem. Na penalty se nám moc nedaří, minule se Zlínem jsme je nezvládli a ani tentokrát se to nepovedlo.

mladší žáci U12 - turnaj O pohár starosty Nového Jičína (1. místo)
Výsledky FM: - MFK Vítkovice 3:0 (Táborský 3), - Libhošť 6:0 (J. Míček 2, Maté, Táborský, Kabát, Stryja), - FK Nový Jičín 2:0 (Kabát, Maté), - Lipník n. B. 3:1 (Deingruber, Stryja, Maté), - MFK Vyškov 2:0 (Táborský, Maté), - OFS Nový Jičín 0:0.
Konečné pořadí: 1. MFK Frýdek-Místek, 2. MFK Vítkovice, 3. OFS Nový Jičín, 4. MFK Vyškov....
Sestava FM: Šimeček - Tománek, Matula, Roman, Stryja, Deingruber, Kabát, Šimíček, Táborský, Grygar, J. Míček, Maté, Pastucha. Trenéři: Petr Vokoun, Robert Schedling a Ján Balko.

mladší žáci U13 - SK Hranice - odloženo na pondělí 4. 6.

mladší žáci U12 - SK Hranice - odloženo na pondělí 4. 6.

starší žáci U15 - MFK Karviná - odloženo na středu 6. 6.

starší žáci U14 - MFK Karviná - odloženo na středu 6. 6.

PŘÍPRAVKA

SK Pržno a Raškovice - ročník 2010 - úterý 29. 5. (hř. Pržno - 16.00 h) okres

Staré Město a Metylovice - ročník 2009 - úterý 29. 5. (hř. St. Město - 16.00 h) okres

ročník 2007 - turnaj O pohár primátora města Frýdek-Místek (sobota 2. 6. - 8.00 h, hř. Stovky)

ročník 2008 - turnaj (sobota 2. 6. - 8.30 h, hř. Pržno)

ročník 2010 - turnaj (neděle 3. 6. - 9.00 h, hř. Karviná)