Derby! V MOL Cupu do Frýdlantu!

F r ý d e k-M í s t e k - Výsledky předkola MOL Cupu rozhodly, že v prvním kole poháru budeme zajíždět na půdu Frýdlantu nad Ostravicí. Čeká nás tak derby a velice zajímavé utkání.

Frýdlant zvítězil v předkole domácího poháru na vlastní půdě nad Vsetínem 2:0. O svém vítězství rozhodl v rozmezí několika pár minut. V 60. minutě poslal domácí do vedení Wozniak, následně zvyšoval v 63. minutě na 2:0 Hrdlička.

Úřední termín je stanoven na středu 15. srpna 17:00. Může se však ještě změnit. Hrát se bude na hřišti soupeře. Zápas s Frýdlantem bude pikantní nejen v tom, že to bude derby, frýdlantským odchovancem je trenér Valcířů Jan Žižka, který zde později působil i jako šéftrenér mládeže. S Frýdlantem je spojený i asistent trenéra Josef Sláma. Ostatně z tábora našeho pohárového soupeře přišla do Frýdku-Místku nová posila, krajní obránce, Michal Střižík.

Předkolo MOL Cup: BK Frýdlant nad Ostravicí – FC Vsetín 2:0 (0:0)
Branka: 60. Wozniak, 63. Hrdlička. Rozhodčí: Černoevič – Dudek, Kotala.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí:Hampel – Wozniak, Marek, Hrdlička, Klimas, Svatonský, Wludyka, Škorik, Dvořák, Staněk, Šafner.
Náhradníci: Hajdušek, Indra, Kučera, Kratochvíl, Soukup, Siekiera, Hutník.
FC Vsetín: Eliáš – Řeřucha, Janků, Mydlář, Stuchlík, Jaroš, Maček, Naňák, Hořelica, Bublák, Zuzaňák.
Náhradníci: Rišica, Machala, Kovács.