Dvanáctka slaví první ligové vítězství

Naši nejmladší žáčci z U12ky si připisují do ligové tabulky první tři body. Mladí Valcíři dokázali nepříznivý vývoj v Karviné zvrátit a po zásluze i zvítězit 5:2.

Své první mistrovské utkání v kategorii U12 mají za sebou naši nejmladší žáci. Ve velice kvalitním utkání nakonec zvítězili, i když průběh zápasu se nevyvíjel v náš prospěch. Domácí Karviné se podařilo proměnit dvě šance, a tak to s našimi chlapci nevypadalo příliš nadějně. Snad až nepříznivý vývoj jakoby kluky nastartoval k parádnímu obratu a pěti brankami skóre otočili na konečných 5:2 v náš prospěch. 

Trenéři hodnotili první vystoupení svých svěřenců v soutěži takto: "Velice nás potěšil přístup chlapců za nepříznivého stavu. Šlo vidět, že nechtějí prohrát a zaslouženě utkání otočili. Vítězství jim pak je největší odměnou. Nutno podotknout, že dnes jsme podali výborný týmový výkon, za který chceme kluky pochválit."

MFK KARVINÁ - MFK FRÝDEK-MÍSTEK 2:5 (2:1)
Branky:
12. a 33. Valošek - 42. Tvarůžka, 48. Pečiva, 60. Bojda, 75. Molitor, 83. Volný. Rozhodčí: Szkuta. ŽK: bez karet. Diváci: 30.
Karviná:
Berger - Barčák, Góralík, Griger, Poledník, Siekierka, Skulina, Šedivý, Taksonyi, Tománek, Mirga, Valoše, Wolf. Trenér: Aleš Hujík.
Frýdek-Místek:
Cáder - Rek, Chovančík, Hlavatík, Gongol, Volný, Meca, Tvarůžka, Pečiva, Nešetřil, J. Žáček, Krasula, Haslhofer, Molitor, Bojda. Trenéři: Martin Rojíček a František Hlavatík.