Mladší žáci byli v Martinu úspěšní

F r ý d e k-M í s t e k - Mladší žáci navázali na povedené výkony z předchozího víkendu a ze slovenského Martina si odvezli dvě výhry. U13 zvítězila 5:4, k čemuž pomohl dvěma brankami i Jakub Michalík (foto). U12 pak soupeře přestřílela 12:6.

U13: MŠK Format Martin - MFK Frýdek-Místek 4:5 (2:2)
Branky FM: 10. Foldyna (Deingruber), 25. Michalík, 42. Michalík (Foldyna), 55. Deingruber (Michalík), 65. Táborský 4:5 (Šimeček)
Sestava FM: Sestava FM: Maruchnič (36. Šimeček) - Matula, Táborský, Teichmann, Grygar - Šmondrk, Foldyna, Stryja, Deingruber, Kabát - Michalík. Střídali: Vavřík, Strack, Roman, Tománek. Trenéři: Robert Schedling, Petr Vokoun a Ján Balko. 

Petr Vokoun (trenér Frýdku-Místku): Další zápas proti velmi dobrému soupeři, kde jsme opět zaspali začátek utkání a brzo jsme prohrávali. Využívali jsme hlavně rychlé brejky, které dělaly soupeři velké problémy. Zápas nám zase ukázal určité nedostatky, ale také možnost si vyzkoušet i jiný styl hry.

Další přípravný zápas: MFK Frýdek-Místek - Sigma Olomouc (Sobota 23. února 10:00 - UT Stovky)


U12: MŠK Format Martin - MFK Frýdek-Místek 6:12
Branky FM: Molitor 3, Moravec 3, Tvarůžka 3, Majer, Meca, Haslhofer
Sestava FM: Cáder, Strmiska - Hrůzek, T. Rek, Závodný, Hlavatík, D. Kakara, Uhlář, Krasula, Volný, Tvarůžka, Meca, Majer, Moravec, Molitor, Haslhofer. Trenéři: Martin Rojíček a František Hlavatík.

František Hlavatík (trenér Frýdku-Místku): Utkání se slovenským soupeřem bylo z naší strany plné nepřesností a nedůsledného bránění. Naopak v útočné fázi se nám dařilo proměňovat šance, které jsme si vypracovali a nakonec jsme zaslouženě vyhráli. Jsme rádi, že jsme využili všechny kluky, utkání se hrálo bez střídání, takže z tohoto hlediska šlo o velice náročnou přípravu. Výborné výkony dnes podali Cáder a Moravec. K výhře klukům blahopřejeme.

Další přípravný zápas: MFK Frýdek-Místek - Sigma Olomouc (Sobota 23. února 11:30 - UT Stovky)