Stadion Stovky se chystá na Fotbalový zápas Youtuberů!

Za podpory Městského fotbalového klubu Frýdek-Místek z.s. se uskuteční 1.6.2019 na den dětí ve Stovkách celodenní akce plná zábavy, atrakcí, vystoupení známých hudebníků a kapel, zakončená prvním oficiálním Mistrovstvím českých a slovenských Youtuberů.

Stadion Stovky se stane na den dětí 1. června centrem zábavy, hudby a především fotbalu. První oficiální Mistrovství českých a slovenských Youtuberů aneb Youmatch.cz - "Dokážeme se bavit jinak, než jen u počítače" bude mít bohatý doprovodný program. Spolu se zábavou je smyslem akce podpořit zájem dětí a mládeže o fotbal, vše prostřednictvím známých osobností, hlavně ze světa sociálních sítí a dále hudebních celebrit a osobností z kopané. Na české straně najdeme například brankářku České fotbalové reprezentace a populární Youtuberku Barboru Votíkovou.

K celé akci se připojí zejména Fotbalová asociace České republiky (FAČR) za iniciativy nového generálního sekretáře JUDr. Jana Paulyho, kterému velmi děkujeme.

Hlavním mediálním partnerem se stala TV Óčko, kde již probíhají první prezentační spoty a rozhovory. Více na www.youmatch.cz. Jsme rádi, že i MFK Frýdek-Místek z.s. může být této jedinečné akci nápomocen a podpořit ji.