Starší žáci hostili Prostějov

F r ý d e k-M í s t e k - Starší žáci hostili v rámci 25. kola Moravskoslezské žákovské ligy Prostějov. U15 zvítězila jednoznačně 5:0, U14 bohužel svoje utkání prohrála.

25.k.MSŽL | U15: MFK Frýdek-Místek - 1.SK Prostějov 5:0 (1:0)
Branky: 31. a 68. Kaňák, 48. Stareček, 53. M. Mikulenka, 66. Bartek.
Rozhodčí: Černoevič - Trigas, Szwed. ŽK: Racl (P). Diváci: 30.

Sestava FM: Dragon - Vykopal, Ševčík, Pešek, Maléř - Kaňák, Veselý, M. Mikulenka, Kocián (48. Sušeň) - Stareček (56. Bartek), M. Málek. Trenéři: Lubomír Macíček a Miroslav Poledník.
Sestava Prostějova: Mikeš - Šmíd, Čermák, Kalvoda (36. Páleník), Zbožínek, Racl (64. Mraček), Doležal, Vogl (59. Svoboda), Morávek, Lužný (42. Zifčák), Ježek (49. Zbořil). Trenér: Martin Neoral.

Miroslav Poledník (trenér Frýdku-Místku): Do utkání s Prostějovem jsme vstupovali s tím, že musíme zvítězit. Tento společný cíl začali kluci plnit od první minuty a na hřišti dominovat. Druhý poločas už byl zcela v naší režii. Za dnešní výkon chceme všechny kluky pochválit. Za zmínku taky stojí výkon M. Málka, který přihrál na čtyři branky.

25.k.MSŽL | U14: MFK Frýdek-Místek - 1.SK Prostějov 1:3 (1:1)

Branky: 2. Hlosta (pk) - 15. a 60. V. Šmíd, 41. Racek.
Rozhodčí: Trigas - Černoevič, Szwed. ŽK: Pastucha - Nesvadba. Diváci: 30.

Sestava FM: Pohludka (36. Řeha) - Kunčík, Cudzik, Žiga (47. Ježík), Křížek, Hlosta, Švrček, V. Míček, Pastucha (36. Kuboš), Rašovský, Jedlička. Trenéři: Radek Šmíd a David Stachovec.
Sestava Prostějova: Urban - Burget, Zifčák (55. J. Chmelař), Krása (48. Kaštyl), Smékal (68. Srostlík), Tyl, Kohoutek (21. Racek), Procházka (69. Ošlejšek), Kostelníček (63. M. Chmelař), V. Šmíd, Nesvadba. Trenér: Tomáš Vincourek.

Radek Šmíd (trenér Frýdku-Místku): Tohle utkání nám nevyšlo po žádné stránce, nedůraz v soubojích, před oběma brankama a k tomu pomalá práce s míčem. Proto jsme nemohli být dnes úpěšní, a je třeba pracovat na změně.