Mladším žákům se na Baníku výsledkově nedařilo

F r ý d e k-M í s t e k - Mladší žáci v pátek zajížděli na horkou půdu Baníku Ostrava. V nevlídném počasí se jim bohužel výsledkově nedařilo. Trenéři si ale i přes prohry výkony svých svěřenců chválili. Ostatně více už v článku.

16.k. SpSM-Sever | U13: Baník Ostrava - MFK Frýdek-Místek 7:0 (1:0, 3:0, 3:0)
Branky: 2. Rygol, 32. Hottek, 35. Raběčný, 55. Perrette, 76. Ulmann, 83. Valík, 89. Michalík (vlastní).
Rozhodčí: Broskevič. ŽK: Bez karet. Diváci: 30.

Sestava Baníku: Kresta - Raab, Valík, Havran, Němčík, Imrich, Hottek, Kolář, Krakovka, Perrette, Lacina, Raběčný, Rygol, Staněk, Ulmann. Trenéři: Michal Janík a Jakub Hottek.
Sestava FM: Maruchnič, Šimeček - Karas, Vrobel, Táborský, J. Míček, Foldyna, Michalík, Nalewajka, Tománek, Roman, Stryja, Teichmann. Trenéři: Petr Vokoun, Robert Schedling a Ján Balko.

Robert Schedling (trenér Frýdku-Místku): První třetina nebyla z naší strany špatně odehraná. Chybělo nám však lepší zakončení. V tomhle nás domácí naopak dokázali trestat. Baník byl fotbalovější a vyhrál naprosto zaslouženě. Kluci však zápas odmakali, i přes porážku zaslouží pochvalu.


16.k. SpSM-Sever | U12: Baník Ostrava - MFK  Frýdek-Místek 7:1 (0:0, 2:0, 5:1)
Branky: 54., 66. a 75. Frýdl, 61. Pira, 71. Fi. Végh, 89. Nerad - 62. Moravec.
Rozhodčí: Částečka. ŽK: bez karet. Diváci: 50.

Sestava Baníku: Miltner, Vodička - Šopík, Mechl, Drozd, Ďurina, Řeháček, Lores, Pira, Švrček, Tamajka, Fi. Végh, Frýdl, Nerad. Trenér: David Noga.
Sestava FM: Strmiska - T. Rek, Gongol, Haslhofer, Moravec, Nešetřil, Volný, Hlavatík, Molitor, Bojda, Tvarůžka, J. Žáček, Majer, Meca, Prepsl. Trenéři: Martin Rojíček a František Hlavatík.

František Hlavatík (trenér Frýdku-Místku): Utkání na Baníku bylo jedno z nejtěžších, které jsme odehráli. Soupeř byl velice silný na míči a my jsme dlouhou dobu výborně bránili. Kluky musíme pochválit jak k zápasu přistoupili a na hřišti nechali všechno.