Na Stovkách se uskutečnil den dětí

V pondělí 12. června se na hlavním hřišti v areálu Stovky uspořádal 2. ročník dně dětí, školky v pohybu. Celkově na tuto akci zavítalo okolo 300 dětí z mateřských škol Campana, Pohádka, Mateřídouška a Naděje. Klub by chtěl poděkovat také společnosti Fresh & House FM, která dětem dodala energii v podobě ovoce a zeleniny.

Po velmi vydařeném minulém ročníku, o kterém si můžete přečíst zde, byly opět osloveny děti ve školkách, aby se zúčastnily projektu školky v pohybu. Organizátoři v podobě trenérů, hráčů a dalších příslušníků klubu si pro děti připravili celkem 20 stanovišť. Dle plánku děti následně plnily různé výzvy, hrály hry a zúčastnily se soutěží. Celkově na Stovky dorazilo okolo 300 dětí, což frýdeckomístecký fotbalový klub velmi těší a doufá, že se plno nadaných kluků a dívek zapojí také do naší školičky.

Firma Fresh & House FM dodala dětem ovoce a zeleninu

Hlavní organizátor akce šéftrenér přípravek Lukáš Papřok okomentoval tuto akci: „Chtěl bych moc poděkovat všem zúčastněným mateřským školám, jejich dětem a doprovodu za úžasné dopoledne. Děti byly moc šikovné a nezalekly se žádných výzev, které pro ně byly připraveny na jednotlivých stanovištích. Paní učitelky jim byly vždy velkou oporou a pomohly ve zdolávání jednotlivých úkolů. Velké díky patří také všem mým zúčastněným kolegům a mladým sportovcům, bez kterých by se tato akce odehrát nemohla a smekám před nimi klobouk dolů. Už teď se těšíme na další ročník.“

Fotky, úsměvy a radost dětí si můžete prohlédnout v naši fotogalerii pod článkem nebo na našem Facebooku FK Frýdek-Místek mládež.

Fotogalerie