Starší žáci | Michalík nasázel Třinci pět gólů, Švrček tři

F r ý d e k-M í s t e k - Původně dvě přípravná utkání v týdnu měli na programu naši starší žáci. Zápasy ve slovenské Skalici se ale nakonec na přání soupeře nekonaly, a tak zůstávají ve výsledkově listině pouze úterní duely s Třincem. Nicméně zápasy to byly úspěšné. U15 zvítězila 5:2, když se hattrickem blýskl Ondřej Švrček. U14 dokonce slavila výhru 10:2, přičemž Jakub Michalík zaznamenal gólů rovnou pět!

PŘÍPRAVA | U15: MFK Frýdek-Místek - Třinec 5:2 (2:1)
Branky FM: 35., 41. a 50. Švrček, 23. V. Kováč, 55. Jeřábek
Sestava FM: Řeha - Šimíček (41. Hofírek), Míček, Žiga, Hofírek (23. Pastucha) - Ježík (41. Kuboš)(55. Jedlička), Hlosta, Křížek (13. Jedlička)( 41. Jeřábek), Kuboš (30. Kunčík)- O. Švrček, V. Kováč (65. Ježík). Trenéři: Radek Šmíd a David Stachovec.

Radek Šmíd (trenér Frýdku-Místku): Utkání na konec našeho soustředění ve Smilovicích jsme začali pomaleji, ale nakonec jsme odehráli vcelku dobrý zápas. Celé soustředění a zápasová vytíženost všech hráčů splnila náš plán na tento úsek přípravy. Jsme velmi rádi , že to všichni hráči zvládli a hlavně ve velkém počtu hráčů.


PŘÍPRAVA | U14: MFK Frýdek-Místek - Vítkovice 10:2 (6:1)
Branky FM: Michalík 5, Foldyna 2, J.Nalewajka 2, Vrobel
Sestava FM: Šimeček (Maruchnič) - Matula, J.Míček, Deingruber, Karas, Šmondrk, Čapčuch, Foldyna, Michalík, Vrobel, Nalewajka
Do hry zasáhli: Grygar, Stryja. Trenéři: Lubomír Macíček a Miroslav Poledník. 

Lubomír Macíček (trenér Frýdku-Místku): Kluci si s chutí zahráli a zastříleli. I když výsledek vydadá jednoznačně, tak i soupeř chtěl hrát fotbal a naši obranu prověřoval. Za výkon kluci zaslouží pochvalu, ale stále se musíme chtít zlepšovat a fotbalově zdokonalovat.

×
Dnes v 15:30 | A-tým
FK Frýdek-Místek
1. FC Slovácko B