U17 zvítězila nad Blanskem, U18 a U16 v Šumperku neuspěla

F r ý d e k-M í s t e k - Další mitrovské zápasy mají za sebou naše dorostenecké týmy. U17 si doma poradila stejně jako U19 s Blanskem. Celky U18 a U16 neuspěly v Šumperku.

U18 na půdě lídra těsně prohrála

Za deštivého počasí odjížděla naše U18 na půdu lídra tabulky. Šumperk měl po čtyřech zápasech plný počet bodů. My jsme naopak po prohře s Třincem v tabulce z vrcholu klesly. Vyrovnané utkání rozhodla nakonec jedna jediná trefa. Ve 30. minutě se trefil Horký.

5.k. MSDD-E: FK Šumperk - MFK Frýdek-Místek 1:0 (1:0)
Sestava FM: Dragon - Moják (c) (64. Račev), Kiš, Büchi, P. Vyvial (82. Brettschneider) - Hrabec (71. Vicher), Kulhánek, Janošec (58. Rimmel), D. Foldyna - Berek, Králík. Trenér: Radek Punda.

U19 duel s Blanskem zvládla, slaví první výhru

U17 si doma poradila s Blanskem

Vysokou výhru si připsala v sobotu U17 nad Blanskem. Hosté ale rozhodně nebyli odevzdaným soupeřem. „Blansko bylo nepříjemným, houževnatým soupeřem. Naštěstí se nám v první půli podařilo proměnit šance a vypracovat si náskok. Ten jsme podpořili na začátku druhé půle dalšími dvěma góly. Do té doby jsem byl náš výkon dobrý. Poté už náš kouč ale rozhodně spokojený nebyl. „Pak jsme se ale uspokojili výsledkem, přestáli hrát a utkání jen tak dohráli, s tím jsem samozřejmě spokojený být nemohl.

5.k. MSDL: MFK Frýdek-Místek - FK Blansko 5:1 (3:1)
Branky FM: Kunčík 2, D. Němec 2, Vlačuha
Sestava FM: Pracuch - F. Kowalczyk, Štětínský (c), V. Míček, Szalbot, Kunčík (87. A. Kováč), Hlosta, A. Kowalczyk, Barčák (54. Cisovský), Vlačuha (85. Hutyra), D. Němec (67. P. Němec). Trenéři: Karel Orel a Miroslav Onufer.

U16 prolomila střelecký půst, ale pětkrát inkasovala

Tři zápasy čekala U16 na vstřelený gól. V Šumperku jsme sice čekání ukončili, když ve 13. minutě vyrovnával na 1:1 Matěj Zezula. Dále už se nám však nedařilo. Domácí vstřelili do poločasu dva góly a svůj náskok v druhém dějství ještě navýšili.

5.k. MSDD-E: FK Šumperk - MFK Frýdek-Místek 5:1 (3:1)
Branka FM: Zezula
Sestava FM: Pracuch - Šimíček (58. Kalina), Cudzik (c), Žiga, Jedlička - Ježík, Kuboš, Křížek, Hofírek (M. Bartek) - Zelenka (58. Pastucha), Zezula. Trenéři: Kamil Raška a Milan Šponer.