FK Frýdek-Místek - 1. SK Prostějov 2:4

1.kolo (18.8.2019) | Stovky
FK Frýdek-Místek - 1. SK Prostějov
2:4

David Stachovec (trenér Frýdku-Místku): První mistrovské utkání tohoto ročníku nám bohužel nevyšlo, i když začátek zápasu jsme byli aktivnější ve 20. minutě jsme už vedli 2:0 díky střelecké formě Ondry Švrčka, ale tohle bylo bohužel z naší strany vše. Místo uklidnění hry se bohužel do našich nohou vlila nervozita, pramenilo to ve spoustě nakopávaných míčů, nepřesností, bez důrazu a naopak díky soupeřově důrazné hře a chuti otočit zápas jsme nakonec utkání prohráli. Hraje se osmdesát minut a tohle nám soupeř ukázal, že tato soutěž je kvalitní po celou dobu zápasu ne jen určitá část a k tomu by tak pro příští zápasy měli kluci přistupovat, bojovat až do poslední minuty, tohle nám bohužel včera chybělo…